Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek mit csináljak...

Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

egy haverommal mentem a suliba , száltunk fel a buszra és

a második ajtót is kinyitotta a soffőr ,ezért ugye ott száltunk fel (ilyen helyzetben rengetegen szálnak fel a 2.ik ajtónál) és odajön a soffőr hogy szájjatok le azzonnal !

mi meg hogy mért és aztmonda hogy azért mert nem szabadna felszálni a 2.ik nál ,és hiába mutattuk meg a bérletünket

akkoris aztmondta hogy leszarja ,legközelebb ne ott száljunk fel.


esetleg jelentsem be ?


2010. ápr. 6. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen járat? Ha pl Volán akkor is neki volt igaza, a szabály az szabály, csak babakocsival lehet ott felszállni
2010. ápr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel te vagy a hunyó, ezért úgyis neki adnak igazat.
2010. ápr. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
erkölcsösen akármennyire is neked van igazad, te vagy a hunyó. Én egyszer a barátommal leültünk hátra és előrementem jegyet venni, de csak 5ezres volt nálam. a sofőr meg arrogánsan rám kiáltott h szálljak le a buszról, meg a töke ki van már az ilyen hülyegyerekkel h szórakoznak itt vele. én meg mondtam h úgy tudom h ez is fizetőeszköz mo.-n. na ez kiverte nála a biztosítékot és lelökdösött a buszról. szerencse h ott volt barátom, aki el tudta nekem hozni a cuccomat. hiába jelentettük be, az a köcsög még mindig dolgozik.
2010. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Sokan direkt adnak 5000-est, annak reményében, hogy a sofőr nem tudja felváltani, és felengedi őket. Amúgy előírás, hogy a sofőr pénzváltásra nem kötelezhető. Így maximum 500 vagy esetleg 1000-es várható el tőle helyi járatokon, hogy felváltsa.

Nagyobb pénz esetén viszont átveheti, majd elismervényt ír róla, és a maradékot postai úton visszakapod!

2010. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
bkv , pécsen a 62es
2010. ápr. 9. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
leszállsz, majd felszállsz az első ajtón. ha nincs nyitva elől, akkor leszállás előtt megkéred, hogy nyissa ki.
2010. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!