Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Cegléd vasútállomásról hogy...

Cegléd vasútállomásról hogy lehet eljutni a termálfürdőig helyi járattal? Városi buszmenetrendet hol találok? (oda-vissza útra) Budapesti vagyok.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
2016. ápr. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, kedve Tőled, hogy próbáltál segíteni! Én is eljutottam már erre az oldalra, de sajnos nincs rajta városi buszmenetrend. Legalábbis én nem találom. Mindenesetre telefonszámom már van, vagyis fel tudom őket hívni :) Találtam valami 8-as buszt, ami a termálfürdőig visz, de nem találom annak a menetrendjét sem ezen az oldalon. Köszönöm mégegyszer!
2016. ápr. 20. 00:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha Pestről jössz, akkor szállj le a Budai útnál a zónázóvonatról (Z50), onnan 1 km séta a termálfürdő. Ha mindenképp busszal mennél, akkor a menetrendet itt találod: [link]
2016. ápr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Alapvetòen egyszerűbb az S50 vagy Z50 vonatokról Budai út megállónál leszállni, onnan 10-15 perc séta és a vonatok óránként vagy sűrűbben járnak. (Budapest-Nyugati-Cegléd/Szolnok viszonylatban.)


Ha busszal mennél, a menetrendek.hu a barátod. Írd be, hogy Cegléd, autóbusz-állomás és Cegléd, termálfürdő (vagy hasonló: legördülő lista lesz úgyis), állítsd be a dátumot és hajrá.

2016. ápr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszokat! Van rollerem, úgyhogy az 1km-es utat pillanatok alatt meg tudom tenni :) Szép napot kívánok!
2016. ápr. 20. 10:06
 6/10 anonim válasza:
Vagy ha gondolod tudok adni egy taxis számot írj rám es elküldöm! Kb 1000-1200-ért visz ki a városból
2016. ápr. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már voltunk pénteken. Leszálltun a zónavonatról és sétáltunk 1km-t. Jó idő volt, kellemes volt a séta. A termalfürdő is tetszett, kicsi, de tiszta, olcsó és kevés vendég látogatta, főképpen nyugdíjasok.
2016. ápr. 24. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:
#7: Mert a Ceglédieknek nagyon kívül esik, és itt Cegléden nagyon a kutya sem kíváncsi ár. A fürdő csak pénzkidobás a városnak, sosem volt nyereséges.
2016. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pedig annál pihentetőbbet, mint a napi hajtás után dagonyazni a lazító meleg, termálvízben, elképzelni sem tudok. És ez a fürdő Mo. többi fürdőjéhez képest valóban olcsó. Ha már tengerpartunk nincs, legalább a gyógyvizünket jadználjuk ki. Ha tudjuk :(
2016. ápr. 29. 12:58
 10/10 A kérdező kommentje:
javítás: használjuk
2016. ápr. 29. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!