Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem lép fel hatékonyabba...

Miért nem lép fel hatékonyabban a BKK a bliccelők és a hajléktalanok ellen?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, alapvetően a 28-as villamost senkinek sem kell bemutatni, hiszen elég hírhedt viszonylat.

Tegnap felszálltam rá a Könyves Kálmán körútnál, s teljesen meglepődtem, mert nem fogadtak a megszokott hányingerkeltő emberek és szagok, ugyanis ellenőrök voltak éppen a szerelvényen. Eddigi életem során talán 2-3-szor ha láttam a 28-ason ellenőröket, így igencsak meglepődtem, főleg a hatékonyságán!

A BKK miért nem kezeli kiemelten az ilyen problémás viszonylatokat?



2016. ápr. 24. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Feltételezem, hogy ahogyan az utasok, úgy az ellenőrök sem rajonganak különösebben e járatokért és a munkabéke érdekében a vezetőség sem erőlteti ezeket a kontrollokat. Más kérdés, hogy én személy szerint nem érzem ritkábbnak az ellenőrzéseket a 28-ason, mint más viszonylatokon. De ez persze szubjektív megítélés.
2016. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert jóformán akkor 0-24 ben ellenőr kéne arra a járatra.
2016. ápr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
2-es, de ez minden járatra egyformán igaz. Bliccelők mindenhol vannak. Még az elsőajtós járatokon végzett ellenőrzéseknél is sokan megbuknak. Mi lehet akkor a többin?
2016. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
A 24-es, 28-as, 37-es villamosra, illetve a 99-es buszra általában az ellenőrök se mernek felszállni.
2016. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!