Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megbüntettek egy 8000...

Greenko22 kérdése:

Ha megbüntettek egy 8000 forintos csekkel, azért mert a diákomon nincs érvényesítő és diák bérletet vettem és avval utaztam akkor mennyi az esélye annak hogy be kell fizetnem ha kamu személyi számot adtam meg?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Remélem hogy megtalálnak. De remélem tudod ha nem fizeted be, és kijön a csekk, akkor az pár hónap múlva lesz kamatostul, kb 10-szerese a mostaninak. Szóval érdemes befizetni, mert elég stresszes várni a postást a csekkel. És legközelebb vegyél rendes bérletet, olcsóbb.
2016. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha a neved, címed korrekt, akkor megnyugodhatsz, jönni fog a behajtó.
2016. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
+ feljelenthetnek közokirat hamisítása címen, ha nincs szerencséd. És remélem, hogy meg fogják tenni...
2016. máj. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Elég nagy..
2016. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Mennyi ilyen csekk van! Egyet sem fizettem be!

Simán megúszod.


Csak duma, hogy működik a rendszer. Azok akik nem képesek kihasználni, mert félnek... Röhej.

2016. máj. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Megtaálnak ha a többi adat okés.
2016. máj. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Rendőr szeme láttára verték egymást össze emberek, és azok nem foglalkoztak velük Veszprémben. Nekem ne magyarázzátok, hogy a rendőrt érdekli bármi is!
2016. máj. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!