Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi lesz a csepeli HÉV-vel?

Mi lesz a csepeli HÉV-vel?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az elmúlt hónapokban felröppent a villamossá alakítás terve, de azt a tervet én valahogy nem tudom komolyan venni, annyire irreális, hogy a már amúgy is igencsak túlterhelt villamoshálózatra (2-es, 4-6-os) egy ekkora embertömeget villamossal együtt (ugye ez plusz baj, mert annak végig kell mennie a vonalon) ráeresszenek. Meg aztán a világkiállítás idején is volt ilyen terv, abból se lett semmi.

Ennek ellenére lehetséges, hogy villamos lesz, vagy 20-30 év múlva is ugyanezen a vonalon ugyanez a HÉV fog közlekedni, esetleg lesz valami az 5-ös metróból?



#HÉV #5-ös metró #csepeli hev #észak-déli regionális gyorsvasút
2016. máj. 16. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, ha szerencsénk van, hamar elkaszáljak a magyar olimpiai kandidálást és nem lesz politikai igény egy átgondolatlan, gyors megoldásra. A helyzet ugyanis az, hogy a közlekedésfejlesztésee fordítható forrásokból belátható időn belül nem jut majd az M5 megvalósítására. És jelen helyzetben még mindig az a jobb, ha egy kis reszelésen kívül nem történik semmi a vonallal, mert a villamossá degradálása kizárólag úgy volna ertelmes, ha Csepelen új szakaszok epítésével terítené a tömeget a vonal a lakótelepek felé. Erre viszont az olimpiai büdzséből tuti nem fordítanának.
2016. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
20-30 évre szerintem senki sme emrne josolni, addig még rengeteg minden fog változni.
2016. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!