Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK automata elnyelte a...

BKK automata elnyelte a pénzt, kérik a készülék azonosítószámát hogy visszautalják, de vidéki vagyok és nincs lehetőségem megnézni a számát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb másfél hete a Corvin-negyednél elnyelte a pénzemet az egyik automata a metróban,ahol ugye négy van kihelyezve. Írtam a BKK-nak,vissza is írt,hogy intézik,de írjam meg a készülék azonosítószámát és odaírták a négy lehetséges verziót. Én évente párszor tartózkodom Budapesten,így tippem sincs,annak az automatának mi a száma és lehetőségem sincs megnézni. Mit tehetek ilyenkor?
2016. máj. 18. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki jára arra megirja ide. :D
2016. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ezt írd le nekik. És azt, hogy melyik volt a 4 közül, balra az első, jobbra a második, keressék ki ők a számát.
2016. máj. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó szerintem jót mond.

Még ha azt sem tudod, hogy balról a második vagy jobbról az első volt, ha egyébként részletesen leírsz minden más körülményt (dátum, idő, mit vettél, milyen címlettel fizettél) akkor ki kell tudniuk keresni. Csak ugye kevesebbet kell melózni, ha egy készülék log fájljait kell csak átnézni, nem négyét. Ne hagyd magad, mert olyan nincs, hogy "jaj annyit nem fogunk átnézni, ennyi volt". Gyakorlatilag ellopták így a pénzedet.

2016. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, ha megírnád, akkor sem adnák vissza. Tanulság: BKK-automatába nem szabad papírpénzt vagy bankkártyát tenni, a legtöbb amúgy sem működik, és rossz esetben el is nyeli.
2016. máj. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!