Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik tomegkozlekedesi...

Melyik tomegkozlekedesi jarmuvel utazol legszivesebben?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 17:04
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
vonat
2016. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vonat,villamos,busz, metróa sorrend
2016. máj. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

Ez milyen kérdés már?


Nyilván függ egy csomó mindentől.


Thaiföldre például repülővel. Bukarestbe szintén, bár az éjszakai vonat is játszik, de a kisbusz soha. Debrecenbe vonattal megyek szívesen, de Keszthelyre most eszembe sem jutna, ott a jó kis autópályás busz, szemben a vonatpótlózós szenvedéssel. De nyáron már oda is inkább vonatozok majd, végülis a busz inkább arra való, hogy kivigyen az állomásra. Aztán ott van Csömör. Ha nincs sok cuccom, akkor vonattal megyek, mert tök üres és egész hangulatos

Ha sok a cuccom, egy fenét fogok gyalogolni, megyek busszal. (De Budapesten belül is ugyanez behelyettesíthető mondjuk villamos vs busz vagy metró vs busz relációban.) Ha épp sportos kedvem van, bérbiciklivel megyek. Ha felszedtem egy csajt a buliban, akkor taxizok vagy uberezek. Ha pedig épp nem jár semmi és közel a cél, sétálok egy jót, még ha ez utóbbi nem is tömegközlekedési eszköz.

2016. máj. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Egyikkel sem.
2016. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
A 3-as metrón.
2016. máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Mi a baj a válaszokkal? A vonat miért haszontalan? És a többi?
2016. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Azzal, amelyikkel a lehető leggyorsabban odaérek a célomhoz.
2016. máj. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
en mindenkit felpontoztam!!! szoval ne rajtam kerjetek szamon, nekem minden valasz hasznos volt :)
2016. máj. 24. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!