Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesti kirándulással...

Budapesti kirándulással kapcsolatban kérdés?

Figyelt kérdés
A nyugati pályaudvartól hogy jutunk el a lánchídig a legegyszerűbben?
2016. jún. 15. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem a legjobb 3-as metróval a ferenciek teréig, onnan kb. 5-10 perc séta a pesti hídfő.
2016. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Lányom kérése a névnapjára :)
2016. jún. 15. 16:41
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
De úgy is mehettek,ha a Nyugatinál felszálltok a metróra,elmentek az Arany János u.-ig-1 megálló-és ott besétáltok az utca végéig,mert az kivisz a rakpartig(szinte),ott dobtok egy balost,és már ott is vagytok.
2016. jún. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
3 Igen, úgy is mehetnek, csak úgy hosszabb, tulajdonképpen bármelyik metrómegállónál le lehet szállni és akkor annál hosszabb utat kell megtenni gyalog :)
2016. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

1-es!Hová küldöd már szegényt?

4-6-os villamossal egy megálló a Jászai Mari tér,onnan pedig a 2-es villamos a Lánchídnál tesz le,közben látjátok a Parlamentet,stb. :)

2016. jún. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
5 Te ismered a várost? Leírtam a legrövidebb utat, az kétségtelenül a metró. Ha városnézés is szempont (ez később derült ki), akkor valóban szebb útvonal az amit te leírtál, de nem rövidebb és nem is egyszerűbb.
2016. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok.Utolsó:azaz!Én is ezt akartam írni,a 4-6os-ig és a Jászai Mari térig el is jutottam,csak az nem jutott eszembe(ciki,pedig született bp.-i vagyok),hogy a Jászaitól hányas számú villamos megy!
2016. jún. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mármint az 5. válaszolóra gondoltam,nem a 6.-ra
2016. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es A Ferenciek terénél az Erzsébet híd van, úgyhogy egyáltalán nem az a legegyszerűbb módszer. Ha már mindenképp metrót ajánlasz, akkor az Arany János utcánál vagy a Deák térnél kell leszállni, de a 4-6-os és a 2-es villamos szebb útvonalon megy és közelebb tesz le.
2016. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok budapesti, de a Ferenciek terétől 1,2 km a Lánchíd, a Deák térről pedig 850 méter!

A legszebb út a 4-6 villamossal a Jászaiig majd a 2-essel a hídig, bár ehhez nem elég egy sima vonaljegy. Bár budapesti kiránduláshoz csak váltottatok ki csoportos kedvezményes napijegyet.

Igazából a Duna korzón is lesétálhattok, van arrafelé is sok látnivaló ha az a cél.

2016. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!