Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik a legolcsóbb, és...

Melyik a legolcsóbb, és legegyszerűbb útvonal Debrecen-Sopron között?

Figyelt kérdés
Vonattal csak olyan van amin át kell szállni, én ezt ha lehet hanyagolnám. Buszt pedig sehogysem találok. Bécsbe szeretnék eljutni, de Sopronba már értem tudnak jönni. Tippek?

2016. jún. 23. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sopron felé muszáj átszállnod. Bécsbe viszont van napi egy vonatpár Debrecenből.
2016. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bécsbe van közvetlen vonat, Sopronba nincs, oda legalább 1 átszállással tudsz eljutni. Közvetlen busz sincs se Sopronba, se Bécsbe, busszal Budapestig se jutsz el átszállás nélkül. A tömegközlekedés nem biztosít közvetlen eljutást minden pontból minden pontba az országban, arra ott az autó vagy a taxi. Ha tényleg nem szeretnél átszállni, akkor kérd meg az ismerőseidet, hogy Győrbe, Mosonmagyaróvárra vagy Hegyeshalomba, esetleg a bécsi főpályaudvarra menjenek ki eléd (a Hortobágy EC ezeken az állomásokon áll meg, amik viszonylag közel vannak Bécshez).
2016. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már leírtuk, hogy egy átszállással megoldható. De ha Bécsbe mennél, akkor meg pont jó, mivelhogy az Bécsig megy, mint már előttem írták.
2016. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!