Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Létezik olyan szolgáltatás,...

Létezik olyan szolgáltatás, hogy értesítést kapok, ha egy BKV járat nem jár műszaki okok miatt?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint a bkkinfo, de úgy láttam, hogy ott csak meg lehet nézni a problémákat, értesítést nem küld, illetve engem konkrét járatok érdekelnek, ezért csak azokról szeretnék értesítést kapni, nem mindenről.


Van olyan, ami figyelmeztet email-en vagy más formában, ha az engem érdeklő járat nem jár?



2016. júl. 8. 09:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A BKK infóban be lehet állítani konkrét járatokat, illetve még azt is, hogy melyik megállók között érdekel téged.
2016. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A weben vagy az appon? Az appon úgy láttam, csak járműtípust lehet választani, pl. busz, konkrétabban nem
2016. júl. 8. 09:16
 3/16 A kérdező kommentje:
Pl. a bkkinfo weboldalon kb. 1 éve fel vagy iratkozva az m3 metró problémáira. Megnéztem, most is aktív a feliratkozásom. 1 éve soha semmilyen értesítés nem jött még onnan emailen, pedig a héten is volt probléma a metróval, vagyis az értesítést mintha nem igazán működne. Ezért kérdeztem, hogy van-e erre valami jól működő szolgáltatás.
2016. júl. 8. 09:25
 4/16 A kérdező kommentje:
javítás: fel vagyok
2016. júl. 8. 09:26
 5/16 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy alapból be volt állítva az email értesítések letiltása. Érdekes gondolat, hogy ez az alapbeállítás. Most engedélyeztem, kíváncsi leszek, működik-e.
2016. júl. 8. 09:27
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nezd meg jobban, az appon nem csak jarmutipust lehet valasztani, annak semmi ertelme nem lenne.
2016. júl. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ok, most látom. Kár, hogy csak email értesítést tud. Ha sok emailt kapok, akkor nem biztos, hogy megnézem ezt is köztük, jobb lenne valami külön értesítés a telefonon.
2016. júl. 8. 09:34
 8/16 anonim ***** válasza:
Email eseten meg az email kliensben is lehet allitani, hogy ha ilyen leveled jon, akkor jelezze. (Prioritasok tud a kliensek tobbsege kezelni.)
2016. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Majd megnézem, hogy standard gmail app tud-e ilyet, hogy másként értesítsen az ilyen levelekről.


A másik lehetőség, hogy áirányítom egy Pushbullet értesítőbe, és akkor nem kell az email értesítésekkel vacakolni.

2016. júl. 8. 10:47
 10/16 anonim ***** válasza:

Na igen, az is lehetoseg.

Szoval latod, megolhatod minden. :)

2016. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!