Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik járatra nem szabad...

Melyik járatra nem szabad felszállni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok ismerős a 7-8. kerületben, de hallottam, hogy vannak buszok, amiket érdemes elkerülni (kiabálás, balhé, stb miatt). Aki ismeri a környéket, tudna segíteni? Melyik buszra ne szálljak fel?

2016. aug. 9. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Balhés egyének bárhol előtudnak fordulni, nekik mindegy, hogy hol és merre utazol.
2016. aug. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
A 99-es busznak nincs túl jó híre, bár én még nem tapasztaltam semmi komolyabb konfliktust.
2016. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
"egy ősi dakota mondás szerint ne szállj fel olyan buszra, amire az van írva hogy "próbajárat" " :D
2016. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
9-es busz sok a tolvaj.
2016. aug. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos problémás járatok mellett lakom (az egyik az elmúlt években lett az), így igenis igaz, hogy vannak rosszabb járatok. Bírom, amikor írják, hogy bizonyos emberek bárhol előfordulhatnak... A valószínűség más!


9-es, 99-es busz, 1-es, 4-es, 6-os, 24-es, 28-as, 37-es villamos, amiket én ismerek és hirtelen eszembe jutnak... Ezeken a járatokon több az igénytelen hajléktalan (nekem az igényesekkel semmi bajom, a közelükbe is ülök), több a kiabálás, veszekedés (egymással, általában azért NEM a többi, békés utassal!). Lopás is előfordulhat, záródó ajtónál leugrás, ablakon keresztül letépés-kitépés...

Kiabáló, veszekedő, trágárul beszélő, magában beszélő, fura fazon ezeken a járatokon sajnos elég sok van!

2016. aug. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!