Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik az első vasúti megálló...

Melyik az első vasúti megálló Budapesten Gödöllő felől? Vagyis hol lehet leszállni először? Milyen távolságra van ez a város szélétől?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 23:01
 1/8 anonim válasza:

Gödöllő

Gödöllő Állami Telepek

Isaszeg

Pécel

Rákoscsaba

Rákoscsaba-újtelep

Rákosliget

Rákos

Kőbánya-felső

Bp. - Keleti

Ez a sorrend Gödöllő-Bp között. Feltételezem, akkor Isaszegre vagy Gödöllő Állami Telepekre gondoltál.

Bp-Isaszeg 30 km.

2010. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor Rákoscsabánál kell leszállnom, ha az első megállóban akarok leszállni? Nem Isaszegre gondoltam, hanem hogy ez az első megálló hány km-re van Bp szélétől? Vagyis mennyit kell gyalogolni a város határáig?
2010. ápr. 21. 23:47
 3/8 anonim válasza:

Nem nagyon értem, mit is szeretnél, mindenesetre Budapest közigazgatási határa (ha úgy jobban tetszik, a főváros "széle") ezen a vonalon Rákoscsaba. Szóval Gödöllő felől utazva innen érvényes legkorábban a BKV-bérlet is.

[link] -ról:


km állomás

0 Hatvan

8 Tura

11 Galgahévíz

14 Hévízgyörk

16 Aszód

18 Bag

28 Máriabesnyő

31 Gödöllő

34 Gödöllő Állami telepek

37 Isaszeg

46 Pécel

---közigazgatási határ---

50 Rákoscsaba

51 Rákoscsaba-Újtelep

52 Rákosliget

59 Rákos

62 Kőbánya felső

67 Budapest-Keleti


67-50 = 27 km (nagyjából) innen a Keleti


A bp.-i közigazgatási határok itt vannak: [link]

2010. ápr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Előző vagyok.

Azazhogy az iskolában még úgy mondták, hogy 67-50 = 17.

Szóval nem 27, hanem 17 km persze...

2010. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most már látom hogy Rákoscsaba és a közigazgatási határ között kb 2km lehet. Csak arra vagyok kíváncsi hogy én Rákoscsabán letudok szállni ha Gödöllő felől jövök?
2010. ápr. 22. 23:29
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy be kell mennem a keleti pályaudvarig? És onnan vissza jönni valamilyen közlekedési eszközzel?
2010. ápr. 22. 23:31
 7/8 anonim válasza:

"[...] arra vagyok kíváncsi hogy én Rákoscsabán letudok szállni ha Gödöllő felől jövök?

Vagy be kell mennem a keleti pályaudvarig? És onnan vissza jönni valamilyen közlekedési eszközzel?"


Hát ne haragudj, de ha egyszer írjuk, hogy mik a megállók, és köztük van Rákoscsaba, akkor már miért ne lehetne leszállni??

Annyira kell figyelni, hogy Rákoscsabán kizárólag személyvonatok állnak meg (bármely irányból megközelítve), a gyorsvonatok nem.

2010. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat.
2010. ápr. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!