Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki megtudná nekem mondani,...

Andreamária kérdése:

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a szegedi buszmegállóból (Mars tér) hogyan juthatok el tömegközlekedéssel az Öthalmi Diáklakásokhoz?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 15:56
 1/9 JohnnyBoy002 ***** válasza:
100%

Távolsági járatokkal, az olcsóbb. Gumigyárig kell kérni a jegyet, a körforgalom után van megállóhely, igaz kissé necces ott sétálgatni azon az úton. A sofőrök nem nagyon szeretik ha helyi járatnak használják a távolsági buszt.


A DAKK-nak van menetrendi keresője, oda be kell pötyögni, hogy Szeged, Mars tér-Szeged, Gumigyár. Rengeteg távolsági járat jár arra. Jár arra helyi járat is, azt viszont a volt Tisza Volán oldalán találod, eléggé használhatatlan.

2016. szept. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm :)

És a gumigyártól már csak séta?

2016. szept. 2. 16:59
 3/9 JohnnyBoy002 ***** válasza:
Igen, de javaslom nézz utcaképet, én úgy találtam meg.
2016. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Jó útvonaltervezője van a Szegedi Közlekedési Társaságnak: [link]

Nem tudom, hogy egyszeri alkalomra szól a kérdés, vagy szükséged lesz ottani közlekedésre. Érdeklődhetsz is, de magad is megnézheted.


A bemutatóhoz alapbeállításokkal használtam, de kínál adott elvárásokhoz való lehetőségeket.

Az Öthalmi Diáklakásokat megnevezve is elfogadta, illetve Szeged Budapesti út 5. címmel beírva is.

Lépésenként a használata:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Az utolsó képen a részletezés látszik. Alapesetben az 1. útjavaslaté, én itt a 4-et jelöltem meg.


A kérdezett pontok közt nem látványos a részletezés, ezért kerestem más címek közti, gyaloglásos, átszállásos részletezést, bemutatásoz:

[link]

2016. szept. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 JohnnyBoy002 ***** válasza:
Utolsó! Erről az oldalról nem tudtam, én a DAKK régi oldalán néztem.
2016. szept. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom! :)

Es egyebkent vonaljegyet Szegeden hogy szokás venni? A buszvezetonel vagy ilyen kulon jegyirodaba/jegyautomataba?

2016. szept. 3. 10:53
 7/9 JohnnyBoy002 ***** válasza:
100%
Lehet venni bárhol, boltban újságosnál, a buszsofőrnél is, de érdemesebb előre megvenni, a buszsofőrnél drágább a jegy.
2016. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt megnézheted az összes árusító helyet: [link]

Ha a baloldalon levő megnevezések bármelyikére kattintasz (pl. Ügyfélszolgálati Iroda, vagy Jegyértékesítő helyink), akkor információkat látsz (pl. adott helyeken nyitvatartási idő, helyek felsorolása, címmel), és akkor a térkép sok-sok jele is annak megfelelőre csökken).


Lejjebb görgetve pedig láthatók a jegy- és bérlet árak.

2016. szept. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Győrben a vasútállomásról szeretnék eljutni a lajta út gyógyszertárhoz.
2017. jan. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!