Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKV vezérigazgatója BKV-val...

A BKV vezérigazgatója BKV-val jár? Hogy lehetne elérni, hogy kötelezővé tegyék számára?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Én kérek élnézést a hülye kérdésért.
2016. szept. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérem, kapcsolja ki!
2016. szept. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bmv-vel jár: busz, metró, villamos.:) Talán ha díjazásnak jegyeket kap:).
2016. szept. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. De felesleges is volna, mert egy menedzser nem attól fog jó munkát végezni, mert HASZNÁLJA a cége termékét, szolgáltatásait, hanem ha ISMERI azokat és a velük kapcsolatos visszajelzéseket, valamint motiválva is van az eredmények javítására. Szóval ez egy kicsit demagóg duma, a csatornázási művek főnóke is lehet, hogy szippantóst hív a hétvégi telkére, az állami állásban dolgozó főorvos magánklinikán kezelteti magát, a belügyminiszter meg nem járőrözik 50 fokban a főnöke kedvenc kis kerítése mellett naphosszat. Mert nem ez a dolguk.
2016. szept. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a MÁV-nál dolgozom, szerintem a mi vezérigazgatónk nem tudna kinyitni egy vonatajtót, mert mióta a cégnél van, még nem kényszerült rá, hogy vonatra szálljon.

A cégnél a legalacsonyabb szintű munkairányítók munkába esetleg járnak vonattal, de munkaidőben leginkább csak autóval közlekednek.

Aki kicsit is magasabb szintű főnök, az soha nem száll vonatra. Ha nincs saját céges autója, hanem többekkel közös, és aznap nem tudja megkapni, akkor inkább elhalasztja a dolgát, mint hogy vonatozzon.


Feltételezem, hogy a BKK-nál se jobb a helyzet.

2016. szept. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Pedig ő speciel tényleg szokott vonatozni. A mi környékünkről származik, így többször is láttam már vonattal jönni valamilyen ügyben.


A BKV vezérigazgatójáról nem tudok nyilatkozni, de a helyettesei közül többekről tudom, hogy rendszeresen buszoznak-villamosoznak-metróznak.

2016. szept. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak direkt propagandacélzattal, amikor tudja, hogy figyelik és fotózzák?
2016. szept. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!