Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez jó indok a tömegközlekedésre?

JohnnyBoy002 kérdése:

Ez jó indok a tömegközlekedésre?

Figyelt kérdés
Van 2 autóm is, de vágyom az emberek társaságára meg a helyközi buszunkon sok jó csaj utazik. Az autó meg ugye kényelmesebb, de magányosabb is. Ma busszal mentem kocsi helyett, nem bántam meg, tele volt jó csajjal. Ez jó indok lehet a tömegközlekedés választására?
2016. szept. 9. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan mástól akarod megkérdezni, hogy neked mi a jó indok?

Az a jó indok, ami neked elégséges vagy megfelelő. Ha neked ez elég ok, akkor utazz busszal!

2016. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

NEM! Menekülj, mert csak inkompetens, antiszociális emberek gyülekezete használja a tömegközlekedést! :D

Na jó: viccet félretéve - ha neked ez megfelel, akkor használd. Te tudod, mire van igényed. Én ha Balaton körüli túrárá adnám fejem (ősszel) akkor csak kerékpárt használnék erre (Budapesten lakom) és apartmanokban szállnék meg (persze nem vagyok nagy kerékpáros).

Úgyhogy indok csak akkor kell, ha másnak kell úgyszólván elszámolnod vele.

2016. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Ha van két autód, akkor gondolom az anyagi lehetőségeid nem korlátoznak abban, hogy mit csinálj, szóval szerintem nincs semmi baj azzal, ha azt a lehetőséget választod, ami neked szimpatikusabb.
2016. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég szokatlan indok ez a tömegközlekedésre, mert általában ilyen indokok szoktak mellette felmerülni:

1) Olcsóbb, mint az autó.

2) Kevesebb lesz a dugó, ha minél többen áttérnek erre.

3) Sokkal környezetkímélőbb, mint az autó.


Ez az érv elég szokatlan, hogy sok a jó csaj, de végül is ez a te döntésed. Ha te jobbnak érzed a tömegközlekedést, miért ne mennél azzal? És valahol még a környezetet is véded vele.

2016. szept. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MZ.per.X ***** válasza:
Alapvetően érthető, én is szeretem mikor jó csajok szállnak fel. Mondjuk a hátulütője akkor is több :D
2016. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!