Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zalaegerszegről és Szekszárdra...

Zalaegerszegről és Szekszárdra és vissza hogyan juthatok el? Sürgős, lent!

Figyelt kérdés
Igen, tudom, menetrendkereső, de egész délután és mos tis hiába próbálom, csak homokórázik, meg töltődik! Interjúra megyek, szóval fontos lenne megtudni, hogyan juthatok el Aból Bbe! Előre is köszönöm!
2016. szept. 21. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint Zalaegerszegről Szekszárdra és vissza
2016. szept. 21. 23:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt így nekem sem adta ki a menetrendek.hu, úgy néz ki, egyben nem akarja megoldani.


Én a Zalaegerszeg-(Veszprém)-Székesfehérvár-Szekszárd útvonalat ajánlanám: van is egy busz 5:40-kor Z.-ről Szfv-ra, oda 9:30-ra ér, és sajnos pont akkor indul Szekszárdra egy másik busz, de ha azt nem érnéd el, 10 perccel később is megy, Dunaújvárosi átszállással.


Még a Nagykaniz

2016. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
folytatás: Még Nagykanizsa-Siófok/Kaposvár felé nézném meg a buszokat és a vonatokat, bár most pont vonatpótló buszok vannak Fonyódtól.
2016. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindegy melyik nap, mikor és mivel, akkor például, 22-én VOLÁN-busz


Zalaegerszeg autóbusz-állomás 5:30 → Pécs autóbusz-állomás 9:10

Pécs autóbusz állomás 9:30 → Szekszárd autóbusz-állomás 10:40


Szekszárd autóbusz-állomás 16:20 → Pécs autóbusz-állomás 17:30

Pécs autóbusz-állomás 18:00 → Zalaegerszeg autóbusz-állomás 21:30


A teljesárú menetjegy egy-egy irányba 4710 Ft.


Vonattal rosszabb, 3-, de inkább 4 átszállás egy-egy irányba, több idő, és drágább.

2016. szept. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, te jó ég nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz a helyzet! Köszönöm a válaszokat!
2016. szept. 22. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!