Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » IC-vel még nem utaztam, most...

IC-vel még nem utaztam, most szombaton fogok először. Mennyire könnyen tudok eligazodni az állomáson? Van kitől segítséget kérni? Ha a vonatpótló busz beérkezik,15 perc múlva indul a vonat. Elég a felszállásra?

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 18:19
 1/2 anonim válasza:

Bőven elég :)

Megnézed, hogy melyik vágányról indul, esetleg meg is kérdezheted, és már fel is szállsz :)

2016. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha vonatpótló busszal érkezel ami az IC-t pótolja akkor valószínűleg majdnem mindenki aki a buszon volt meg fog indulni a vonat fele. Szerintem alapvetően nincs olyan vasútállomás Magyarországon ahol nehéz eligazodni. Van egy alul vagy felüljáró ahol általában ki van írva, hogy mi melyik vágányról indul, ha pedig kiírva nincs akkor is bemondják!
2016. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!