Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Déli pályaudvartól Astoriáig?

Déli pályaudvartól Astoriáig?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán járok pestre, egyedül sosem voltam, több éve már annak is...Szóval, lehet ez a kérdés most arckaparós lesz az ott lakóknak vagy akik kiismerik magukat, de..ha leszállok a Déli pályaudvaron és metróval el akarok jutni az Astoriáig, amit még értek oké,de lemegyek már nem tudom melyik metróra kéne felszállni? azt néztem hogy m2es metró és így ennyi találtam neten :/ ezek ki vannak ott írva? esetleg valaki nem tudja mi merre? >< köszönöm a válaszod/válaszokat ! :)

2016. okt. 12. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fel vannak tüntetve az irányok. Csak annyit kell tudnod, hogy hol vagy és hogy hova akarsz menni. Plusz a metrókocsiban is ki van rakva, ha rájössz, hogy rossz irányba tartasz, akkor leszállsz és átballagsz a szembe lévő peronhoz.
2016. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Déli pályaudvaron csak 1 metró van, nem tudod eltéveszteni. Menj le az aluljáróba és kövesd a tömeget, a metróbejárat egyszerűen megtalálható. A metrón bemondják és kiírják a megállókat, úgyhogy nem lesz gond. Ha mégse lenne egyértelmű valami, kérdezz valakitől az utcán.
2016. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul a Déli Pályaudvar végállomás, tehát onnan csak egy irányba mennek a metrók. A másik irányba nem is lesz kitáblázva, hogy mehetnél arra, illetve úgyis látni fogod, hogy mindenki leszáll a vonatról. Szerencsére ez egy viszonylag egyszerűbb útvonal, tehát még helyismeret nélkül is könnyen letudható. :)
2016. okt. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Déliből csak a 2-es metró indul, és ott csak egy irányba tudsz vele menni, mivel a Déli az egyik végállomás. :)
2016. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm! így már megnyugodtam :)
2016. okt. 12. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!