Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 37-es villamos éjszaka mennyir...

37-es villamos éjszaka mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 15:45
 1/7 anonim válasza:
88%
A villamos egyáltalán nem veszélyes, nagyon békés jószág. A rajta lévő orkok már más tészta...
2016. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veszélyes. Főleg a felsorolt erőszakos cselekmények nem jellemzőek.
2016. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kettes, csak ironizálsz?
2016. okt. 22. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:

A vonalán lakom, bár a csodálatos járatsűrűsége miatt nemigen használom.

Nagyon nem kellemes, az tény.

Viszont az évek során folyamatosan javult, míg az 1-es villamos romlott, így egy szinten vannak, ha így el tudod képzelni. ;)

2016. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem ironizálok. Rendszeresen használtam nem is olyan régen, változatos napszakokban. Soha nem volt semmilyen gond. Késő este eleve nem használja szinte senki, se jó, se rossz szándékú ember.
2016. okt. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is utaztam rajta már sokszor, a budapesti átlagnál jóval több rajta a kellemetlen, igénytelen, buta ember, de veszélyesnek nemhinném, hogy veszélyes.
2016. okt. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, nem volt gond az éjjel.
2016. okt. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!