Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bérletem ottvolt, diákom nem,...

Bérletem ottvolt, diákom nem, megbüntettek, mennyi időm van befizetni a kétezer forintomat?

Figyelt kérdés
Két hete történt az eset, de legkorábban csak holnap tudnék bemenni az akácfa utcába befizetni. Még elfogadják? Amennyiben nem, mi a teendő?
2016. nov. 3. 01:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt benyaltad, két munkanapig lehetett volna. Fizesd be a 16 ezret a csekken, amit kaptál.

Részletek:

[link]

2016. nov. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A múltkor pont egy ilyen esetnek voltam tanúja a buszon és az ellenőr teljesen világosan elmagyarázta a kislánynak, hogy mit kell tennie és hány napja van rá. Sose büntettek még meg, de én is tudom, hogy 2 munkanap...

Minél előbb fizesd be a csekket, mert halmozódik. Ismerősöm nem merte elmondani az anyjának, aztán már több mint 100ezer forintot kellett befizetniük (ez mondjuk nem ma volt)

2016. nov. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 2 munkanapos határidőt nemrég 5 munkanapra emelték, de még az igen hosszú hétvégét számítva is kifutottál ebből. Pech.


Így marad a 16000 Ft befizetése (2000 Ft helyett), amit tényleg mielőbb tegyél meg, mert elég hatékony a BKK követeléskezelése. A bkk.hu/potdij oldalon megtalálod, hol tudod még befizetni, nem muszáj az Akacfába menni.

2016. nov. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A sárgacsekk hátoldalán valami volt a harminc napról, az zavart meg.

Tehát ez 20-án csütörtökön történt, pont kettő hete. 16ezerre mennyi időm van?

Bocsi ezekért a kérdéseket, de ez rohadtul nem informatív és átlátható.

2016. nov. 3. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:

2 napon belül ha volt bérleted: 2000 Ft

2 napon belül ha nem volt bérleted: 8000 Ft

30 napon belül: 16000 Ft

60 napon belül: 32500 Ft

Az után tovább növekszik

2016. nov. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!