Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miskolci helyi buszjáratot...

Miskolci helyi buszjáratot használókhoz szólna kérdésem. Kazincbarcikai vagyok, és nem nagyon vagyok tapasztalt, egyáltalán nem is értem a Miskolci helyi menetrendet, fogalmam sincs, hogy működik. Hogyan jutnék A-ból B-be? Többi lent!

Figyelt kérdés
Minden hétvégén a Búza tértől az "Erzsébet királyné útja"-ra kellene eljutnom, illetve este felé ugyanez visszafele. Hányas számú busz közlekedik arra? Illetve hogy működik a menetrend, mi/mit jelent?

2016. nov. 8. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Be tudod állítani az időt is, hogy mikor, ill. a pontosabb helyszínt is.

2016. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az mvkzrt.hu oldalon mindent megtalálsz.


A 4-es vagy 43-as busszal kell utaznod az Erzsébet királyné utca megállóig. Jegyet a Búza téren jegypénztárban vehetsz. Menetrend a honlapon

2016. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A menetrendet megtalálod a www.mvkzrt.hu oldalon nincsen benne semmi bonyolultság kicsit másabb mint a volános kiírás függőleges oszlopban vannak az órák mellette az adott órában az indulási időpontok. Nincsenek ilyen hülyeségek mint volánnál hogy iskola idő, szabadnapok kivételével ekkor akkor, ha barcikai buszokat "érted" ez sokkal egyszerűbb.

Az Erzsébet Királyné utcára a búza térről legegyszerűbben közvetlen a 4-es és 43-as járatokkal tudsz eljutni, illetve a Centrumtól a 44-es el is.

Vissza felé már kicsit neccesebb jönni mivel Erzsébet Királyné útja megálló csak egy irányba van, pontosabban vissza felé csak a 4-es áll meg ott aminek hétvégén pláne este igen csak ritka a menetrendje.

2016. nov. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!