Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pestiek! A Corvin-tól szeretné...

Pestiek! A Corvin-tól szeretnék eljutni a hősök terére. Metróval milyen jegyet kell váltsak?

Figyelt kérdés

M3 majd deákon átszállással az M1 es metróra.

Ketten megyünk, kora reggel (5:00) oda, majd késő este 23:00 vissza.

Erre jó e az átszállójegy? 530 ft /fő/csak oda

Vagy esetleg más tömegközlekedés? A metroban van tapasztalatom, villamoson, trolin stb sosem utaztam. Vidéki vagyok, nulla budapesti helyismerettel.



2016. nov. 16. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég 1 vonaljegy, metróról metróra átszálláskor nem kell ujat lyukasztani, 60 percig utazhatsz vele lent.
2016. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez négy jegy lesz összesen. ahogy írták, egy irányba (ez fontos) lehet utazni 60 percig a metrókkal. Megszakítani az utazást nem lehet.
2016. nov. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, tehát sima vonaljegy, és azzal átszállhatok, csak ne szakítsam meg az utazást.

Ez azt jelenti hogy egyszer érvényesítem a corvinnál, és utána ugyanezzel a jeggyel szállok fel közvetlenül a M1 esre az oktonál.

2016. nov. 16. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, pontosan így !
2016. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A Deákon tudsz átszállni, az Oktogonnál metróval nem :) Ha Metróval mész, akkor Corvin - Deák - Hősök tere. Ekkor 1 db jegy.
2016. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-est és 2-est annyival igazítanám ki, hogy már egy jóideje nem 60, hanem 80 percig érvényes a vonaljegy. Ez persze az esetedben nem lényeges, mert bőven odaérsz egy 20-30 perc alatt, csak pontosítás végett írtam.
2016. nov. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, igen rosszul írtam, a deákon szeretnék átszállni.

remélem így van ahogy mondjátok, és nem kukacoskodik az ellenőr, ha belénk botlik

2016. nov. 18. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!