Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mindig is elgondolkodtam...

Mindig is elgondolkodtam Milyen lehet vajon egy trolibuszt vezetni?

Figyelt kérdés
Nehéz lehet hogy figyelnie kell az áram vezetékre meg a forgalomra is.

2016. nov. 21. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valóban ez a nehézsége. De a madzagra elég csak a keresztezéseken, váltókon figyelni, no meg ha valamiért el kell térni a vezetéktől.
2016. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És azt meg tudnád mondani mit jelent a kereszteződéskor azt hogy cseng 2x az egyik videóban láttam ilyet.
2016. nov. 21. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor nem kap feszültséget, mert az olyan kereszteződésben, ahol egy másik felső vezeték is van (általában a villamosé), ott egy rövid szakaszon szigetelve van a közös szakasz. Ebből adódik az, hogy ritkán a kereszteződésben ragad egy régebbi darab, mert lendületből ugyan át tud menni, de ha valami oknál fogva fékeznie kell, akkor abból már lehet az, hogy nem tud áthaladni.
2016. nov. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!