Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Csak szerintem nem lennenek...

Csak szerintem nem lennenek szarok a Credok ha rendesen karbantartanak oket es kicsit figyelnenek a tervezesre?

Figyelt kérdés

2016. dec. 9. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért?, Mi a bajod vele?
2016. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Leggyakrabban EC12-vel es BN18-al utazok. A BN18 kicsinkerekkel elmegy varosba. De az ajtok nem mukidnek rendesen. EC12 elovarosi es regionalis jaratokra van hasznalva. Kicsi kerekkel magyar utakon ez nem idealis. Ott is belemegy egy lukba alvaz megrepedhet vagy eltorhet. Legrugokrol ne beszeljunk. Ajtok es belso tervezes is igenytelen
2016. dec. 9. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Az a baja vele, hogy kicsi a kereke, másik kérdésben is ezen feszeng. Igaz, hogy ezerszer kényelmesebbek meg komfortosabbak a 30 éves Ikarusok helyett, amiket ezek leváltottak, de neki szar a Credo akkor is.

Gondolom ezzel jár iskolába és nem elég menő... Legalábbis felnőtt épeszű ember ilyen hülyeségeken nem akad fenn ennyire, én örülök neki, hogy meló végén hullafáradtan egy ilyenbe kell ülnöm és nem egy Ikarusba még zötykölődni meg hallgatni a motort, váltót, difit vinnyogni, meg az ablakokat ahogy csattognak, mert két centis rés van köztük. Erről ennyit...

2016. dec. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alvázuk nehezen fog elrepedni, mivel nincs neki. Az összes Credonak önhordó karosszériája van.
2017. okt. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!