Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új NWB-3XX Rendszámú Mercedes Conecto buszokról, és mennyire sajnáljátok azokat az Ikarusokat amit átvittek Délpestre illetve leselejtezték őket?

Figyelt kérdés

Én 2x utaztam vele először kipróbáltam, majd vele mentem haza a Patakiból, a buszok jól néznek ki. Kicsit az NCA-500-asokra gondoltam, mert az nézett ki úgy a 198-ason mentem vele. Nagyon szép volt végre esztétikus, nem úgy mint a NBW-0XX-eknél amik nagyon koszosak. Az ajtóvilágítás úgy nézett ki mint a Conecto G esetében LED-es volt. Fekete szellőztetőrendszer volt.

Utastérvilágítás LED volt, mint az NBW-k esetében. Negatívum: Új busz illata van!

Összességében:9/10



2016. dec. 9. 20:56
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amivel utaztam annak ez volt a rendszáma: NWB-356
2016. dec. 9. 21:03
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem sajnálom az öreg kohószökevényeket :)
2016. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én sem, főleg a BPO-119,137-et.
2016. dec. 9. 22:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a Modulo jobb.
2016. dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kohószökevény ikaruszokat normális ember nem sajnálja. Csak néhány mániákus perverznek lesz vérbősége (a szívében) ha meglát egy ilyen szakadt buszt.
2016. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A BPO-146-ot kéne mostmár leselejtezni.
2016. dec. 10. 12:40
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

#5 Tipikus magyar mentalitás,ami magyar az csak rossz lehet. Ahogy egyre kevesebbet látok belőlük annál inkább akarok velük utazni.


Kérdésre: Szeretem a Conectókat,egyetlen hátránya,mint a többi új busznál: LED! Könyörgöm,mi a büdös francnak LED belső világítás. Amikor már kint sötét van,nem elég hogy nem látsz ki,mert tükröződik az ablak, kivakítja a retinádat (bár még mindig jobb a helyzet mint a V127esen és a Modulokon).

2016. dec. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%

#7 Tipikus magyar szokásozni ősi román szokás.


Elhiszem, hogy valami megmagyarázhatatlan vonzalmat érzel a szutykos buszok iránt. De fogadd el, hogy ezek a roncsok már elavultak. A Honfoglalás idején még jó szolgálatot tettek, de azóta eltelt pár év. Vegyél egyet magadnak és simogasd a kertben.

2016. dec. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8: Ez nagy volt! Micsoda beszólás!
2016. dec. 18. 21:26
 10/11 anonim ***** válasza:

Szeretem őket, kényelmes az ülései, csendes (kivéve az ótegyenletlenségeknél, az ők sem szeretik). Érdekes a motor működése.

Negatívum: a portáltengely miatt szűkös a hátsó rész.

2017. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!