Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest-Beograd vonat milyen?

Budapest-Beograd vonat milyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem új típusú, vagy az a régebbi kék?

Mi a helyzet a migránsokkal? Kell útlevél, vagy jó a személyi is? Mindenféle infó jöhet!

Köszi! Várom a válaszokat!



2017. jan. 1. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik, milyen.


Az Avala EC-t a MÁV-Start, a Beograd és Ivo Andric gyorsvonatokat a szerb vasút állítja ki, légkondicionált EuroCity kocsikból.


Az Avala 1. osztálya fülkés és a 2. osztályú kocsikból kettő fülkés, egy termes kialakítású. A vonatban étkezőkocsi is közlekedik. Nincs nagy jelentősége, de a kocsik kívülről a hagyományos kék-fehér színre vannak fényezve.


A Beograd és Ivo Andric vonatokban futó szerb kocsik termes utasterűek, kivéve a Beograd fekvőhelyes kocsiját - ez utóbbi régi típusú, nem klimatizált jármű. Ezek a kocsik a szerb vasúttól megszokott, szürke-fehér színűek.


Magyar állampolgárok Szerbiába személyigazolvánnyal is utazhatnak (elfogadják a kártya formátumú, a régi könyv formátumú és a kártya formátumú ideiglenes személyit is).

2017. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Beograddal utaztam az utóbbi években, fekvőhelyes kocsiban. Sok köszönet nem volt benne. De a többi kocsi vállalhatóbb állapotú volt.
2017. jan. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2017. jan. 2. 12:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A Beograd nemz. gyorsvonatban én szoktam látni MÁV-os kocsit is, de egyébként stimmel
2017. jan. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!