Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy Villamosvezető lehessek...

Hogy Villamosvezető lehessek mennyire kell tudni a fizikát? (több lent)

Figyelt kérdés
Aki Villamosvezető, vagy van tapasztalata e téren meg tudja nekem mondani, hogy a fizikát mennyire kell vágni ahhoz, hogy villamos vezető lehessek, ezzel arra akarok kitérni, hogy csak elméleti szinten kell tudni, vagy a számolásos műveleteket is tudni kell alkalmazni? Számomra ez azért lenne fontos, mert matekból nagyon gyenge vagyok, és a számolós része nem menne. A felvétel meg az egész eljárás menetével viszont tisztában vagyok, hogy, ha alkalmas lennék rá különböző pszichológia tesztek meg stb és szigorú orvosi vizsgálaton is át kell esni stb stb... Szerintetek, ha lesz lehetőség ennek a hátránynak ellenére van esélyem bekerülni, hogy a matek nem megy?

2017. jan. 4. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
8 általánost kérnek, szóval el lehet képzelni mekkora elméleti tudást fognak elvárni. Ne pánikolj nem kell érettségi szinten ismerni a fizikát.
2017. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a gyors választ :) Érettségit ha még kérnének is az van csak matekból nincs meg mert felmentettek és kiváltottam egy másik tárgyal. De ha csak 8 általános kellesz akkor megnyugtatóbb a helyzet.
2017. jan. 4. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Tanfolyam java része tömény fizika. Első pár héten nem is fogtok mást tanulni. Ha nem megy a matek már az első héten elvérzel.
2017. jan. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még úgy sincs remény, ha a fogalmakat meg képleteket megtanulnám valahogy? Bár ez még nálam csak előretervezgetés, de lehet el se jutok a tanfolyamig, mert ahogy halottam elég komoly megmérettetéseken kell átesni és sokan elbuknak. Sokan meg ahogy utánaolvasgattam a pszichológiánál buknak ki, bezzeg ott van az a fránya fizika semmi mástól nem tartok jobban mint attól, a pszichológiától meg orvosi üzemi vizsgálattól egyáltalán nem tartok :)
2017. jan. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!