Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egy székesfehérvártól 20-25km-...

Egy székesfehérvártól 20-25km-re lévő településről mennyibe kerülhet a havi felnőtt buszbérlet, na és a diák?

Figyelt kérdés

2017. jan. 4. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

[link]

a 25 km-es 17800 Ft.

A diákkedvezmény 90% (vagyis 1780 a bérlet), de csak ha nappalis, és az iskola és a lakhely közötti viszonylatra szól a bérlet.

2017. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14200-17800 Ft. A diák ennek a 10 százaléka.
2017. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a nappali és az esti tagozatosnak is van kedvezmény. A levelezősnek nincs.
2017. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
soha nem tudom felfogni, azok akik ílyeneket kérdeznek, ennyire lusták hogy nem képesek megnézni a megfelelő helyen, hanem megvárják míg más megmondja, vagy ennyire életképtelenek, hogy maguktól nem is tudják hogy nézzenek utána?
2017. jan. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem többnyire életképtelenek. Rengeteg idióta ember van, sajnos.
2017. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mobilnetem lekorlátozva olyan sebességgel bír, hogy nem képes csak és kizárólag szöveg alapú honlapokat betölteni, pl gyk-t... egy google keresés, ha egyáltalán éppen méltósztatik betölteni, 4-5 perc, google ről link betöltés pedig szinte lehetetlen... gyk-t viszont 30-40mp alatt betölti...

24-48-ban dolgozom, tehát munka közben más módon nagyon nem kaphattam volna választ...

De k9molyan én vagyok az idióta, de neked van annyira elcseszett életed, hogy mások hülye kérdésein fikázz...

2017. jan. 5. 05:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha teheted, járj inkább vonattal.
2017. jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre csak költözésen gondolkodok fehérvárról, nincs még meg, hogy konkrétan hova, csak ez a max távolság :)
2017. jan. 7. 15:40
 9/10 anonim ***** válasza:
A Fehérvárról elköltözők szinte mind megbánták már ezt a döntésüket... én az agglomerációjában lakom születésem óta, és nagyon nem jó bejárni, hidd el. Ráadásul sokkal jobb, ha minden helyben van. Szerintem ezt még gondold meg...
2017. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Növényeket akarok termeszteni és azt akarom, hogy a gyermekem tarthasson kutyát macskát, így ez a lehetőségem van az én anyagi korlátaimmal... én meg pont sok olyan embert ismerek, akik inkább bejárnak, mintsem beköltözzenek... utálok itt lakni, nem lehet semmi tevékenyt csinálni, csak megrohadni a panelban a tv előtt.
2017. jan. 11. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!