Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érdiek, vagy Érdet ismerők...

Érdiek, vagy Érdet ismerők írjatok! Hétfőig meg kellene tudnom! Hogy jutok el Budapestről Érd, Felső u.7be? Pestről honnan induljak? Busszal vagy vonattal? Mi esik közelebb a Felső utcához?

Figyelt kérdés
Az érdi busz-, vagy a Máv pályaudvarról könnyebb megközelíteni a célt? Negatív kommentet légyszíves ne, Budapesten bárhova eltalálok, de ez most kicsit ijesztő nekem. Lécci, fontos, munkaügy!
2017. jan. 13. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Leszállsz érd-alsón a vonatról és átsétálsz. Kb 600 m-re van a vasútállomásról. De le leszállhatsz Érd-felsőn is az egy 200 m-rel több.


[link]

2017. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Déliből akár ÉRD ALSÓ FELSŐ jó egymástól nincsenek messze csak a vonal más kissé . Kelenföldről busz ÉRD végállomásig .Ez a központ és mind a 3 ide fut be , innen pár perc séta felfelé a Balatoni úton , de járókelők megmondják .
2017. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Második! Ne keverd már össze a kérdezőt! Nehogy a Balatoni utat keresse!


Az első voltam. Remélem tudsz térképet értelmezni és amit belinkeltem, azon már el tudsz igazodni. Amúgy honnan jössz pontosan?

2017. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. válaszoló! Ha jól értelmezem a térképet, akkor ha busszal megyek, az egy picit közelebb van a célomhoz, mintha vonattal mennék, és Érd Alsón leszállnék, ugye? Jól értelmezem? Nagyon köszönöm a segítséget!
2017. jan. 14. 14:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem értelmezed jól, mert az érdi buszpályaudvar és MÁV-állomás (Érd ALSÓ) gyakorlatilag ugyanaz a létesítmény, össze vannak nőve. Ami kicsit messzebb van, az Érd FELSŐ megálló, de az kb. +2 perc. Én biztos vonattal mennék, mert nagyon sűrűn járnak, gyorsak is. Az meg nagyjából mindegy, hogy Érd felsőre vagy Érd alsóra mész, szerintem ez ne legyen szempont.
2017. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Biztos értetlen vagyok, de a térképen az Érd Alsó megálló alatt van egy olyan, hogy autóbusz állomás(a Budai úton). Én elhiszem, hogy össze vannak nőve, de a térképen ez nem pont úgy tűnik. Vagy az az autóbusz állomás, amit a térképen Érd alsó alatt látok, az nem azonos azzal, ahova a Pestről induló buszok megérkeznek? Tényleg nem akarok hülyének tűnni, csak pontosítani szeretném az infót. Köszönöm!
2017. jan. 14. 15:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocs az értetlenkedésért, most már értem, mit írsz, és hogy hogy nézzem a térképet. Ezen a böszme nagy Budapesten bárhová eltalálok pedig csak 13 éve élek itt, de Érd hirtelen New York méretűnek tűnt. Ami vicc: déd-, és nagyanyámék érdinek születtek, de az 50-es években leköltöztek Sümegre, ahonnan én is származom. Mindenkinek nagyon köszönöm a gyors segítséget és főleg a normális, segítőkész válaszokat!
2017. jan. 14. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!