Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem merek holnap buszra szallni?

Nem merek holnap buszra szallni?

Figyelt kérdés
A veronai buszbaleset megerintett engem nagyon es holnap busszal kene mennem suliba. Nagyon felek hogy nekem is ez tortenik a busszal,tudom h paranoias de nagyon felek. Barmikor megtortenhet. Mit csinaljak hogy ne feljek ennyire??😭😢

2017. jan. 22. 20:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha egyszer rossz jegyet kapsz, nem mész többet iskolába?

Nem kell ezen parázni, egy buszon nem rajtad múlik a baleset. Naponta elég sokféleképp meghalhatsz. Elcsap egy busz, ha már itt tartunk, vagy félrenyeled a rántotthúsos szendvicset, stb...

Ne stresszeld magad ilyeneken.

2017. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nyugi, pont annyi esély van rá, hogy megtörténik veled, mint a veronai buszbaleset előtt...
2017. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitsegeteket😊😥
2017. jan. 22. 21:10
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Jaj, ne játsszátok már az agyatokat...
2017. jan. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolso,mi bajod van?
2017. jan. 22. 21:15
 6/13 anonim ***** válasza:
24%
Az, hogy mások tragédiáját használjátok fel lájkvadászatra, és arra, hogy figyeljenek rátok. Unatkozó, álszent kis férgek vagytok mind!
2017. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Egy kérdésre válaszoltam, ahogy ez itt szokás. Úgy érzem a válaszomban semmi bántó nem volt.

Tényleg tragédia ami Olaszországban történt, de ezért ne minket hordj el mindennek.

2017. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár még nem tisztázott mi volt az oka, nem kizárt, hogy a busszal volt gond. A BKV minden reggel (hajnalban) ellenőrzi a buszait, a balesetett szenvedettet pedig legkésőbb a sítábor előtt ellenőrizhették szakszerűen. Szerintem kár félned.
2017. jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"A BKV minden reggel (hajnalban) ellenőrzi a buszait"

Aztán mégis évekig jártak/járnak napi forgalomba közlekedésre teljesen alkalmatlan BKV buszok. Most, hogy jött egy rakás busz nincs már akkora gáz, de 5-10 évvel ez előtt simán volt kint az utcán fékproblémás 280. Na bumm..

Sőt pár hónapja a volán egyik alvállalkozójánál az acél kilátszott a gumiból, biztos emlékszel. Na azt is minden reggel ellenőrizték..


"A veronai buszbaleset megerintett engem nagyon es holnap busszal kene mennem suliba."

Franciaországba mész suliba, vagy mi ? Akkor nem féltél, amikor a salgótarjáni buszt berakták az árokba? :D

[link]

2017. jan. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ne félj kérdező, megtörténhet, de nagyon kicsi a valószínűsége, vagy ennyi erővel holnap fejedre is eshet egy cserép...
2017. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!