Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha a MÁV jegyautomatából...

Ha a MÁV jegyautomatából jegyet veszek számlával a saját nevemre, akkor tulajdonképpen csak kapok egy plusz papírt?

Figyelt kérdés
kísérletezésképpen ki szeretném próbálni, de ugye számlát azt nem ilyen célra adnak, viszont érdekel hogy mi történik, tehát nem történik semmi extra ha így veszek jegyet?

2017. febr. 2. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Igen, kapsz egy plusz papírt, amit számlának hívnak. Ha nem tudod sehova elszámoltatni, akkor csak feleslegesen szennyezted a környezetet.
2017. febr. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésedet, pedig már háromszor végigolvastam. Mégis, milyen extra dolog történne? Kijönne egy táncosnő az automatából, és hastáncolna a tiszteletedre, vagy mi?
2017. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2

neeem :D

hanem mondjuk lenne valami kötelezettség amit meg kéne csinálni, vagy hasonlók

de amúgy tegnap tettem egy próbát, valami ügyfélazonosítót kért, onnan nem tudtam tovább lépni, tehát hagytam

2017. febr. 5. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs semmi kötelezettséged. A mavstart.hu-n vagy a mávdirekt telefonos ügyfélszolgálatán igényelhetsz ügyfélazonosítót.
2017. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!