Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szeretnék kiutazni Magyarorszá...

Szeretnék kiutazni Magyarországról Svájcba vonattal! Szerintetek előre érdemes megvenni a jegyet, vagy lefoglalni le lehet? VAgy pedig elég akkor az indulás előtt?

Figyelt kérdés
2017. febr. 18. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes elővételben venni a jegyet, úgy olcsóbb.
2017. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az indulás előttre hagyod, akkor a többszörösébe is kerülhet. Érdemes megvenni előre. Hogy mennyivel előtte azt nem lehet tudni, olcsó jegyből adott mennyiségű hely van egy vonatra, ha azok elfogynak akkor már csak a drágábbakból válogathatsz.
2017. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen előre kell megvenni a jegyet is, mert az is megtörténhet, hogy hely nélkül maradsz, ha nem veszed meg időben.
2017. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Előre foglald le. Minél késöbb veszed annál drágább.
2017. febr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Minél előbb vedd meg a jegyet, ha teheted.

Indulás előtt szinte esélyed nem lesz.

(Tapasztalat)


Én tavaly nem hogy hazáig, de Münchenig nem kaptam jegyet aznapi indulással. Bécsig nagy nehezen sikerült egy jegyet kikönyörögnöm, de azt is csak esti indulással. (12:30 körül próbáltam jegyet venni)


Ha tudod az indulás dátumát, akkor érdemes (akár) 60 nappal az indulás előtt megvenni a jegyet. Akkor még olcsóbb is. Kedvezményes jegyeket legkésőbb indulás előtt 24 órával tudod megvenni. Én többet nem utazok nemzetközi vonattal. Busz se sokkal lassabb, de lényegesen olcsóbb.

2017. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!