Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van aki Óbuda vasútállomáson...

Van aki Óbuda vasútállomáson száll le?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag senki nem ismerte, akitől kérdeztem. Már nem is áll meg ott busz, amit nagyon nem értek. Miért ilyen elhagyatott? Régen, amikor még járt ott busz többen leszálltak, merre mentek?

2017. márc. 2. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

"Miért ilyen elhagyatott?"

Mert nincs semmi a közelben.

Csak a temető (de a bejárata annak is messze van), a buszgarázs, meg egy ipari telep, raktárak. Ezek nem túl gyakran látogatott úticélok.

Én nem emlékszem, hogy sokkal többen szálltak volna le régen.

2017. márc. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Akik ott leszálltak korábban, azok a közeli kiterjedt ipartelepre tarthattak vagy továbbutaztak Buda belső területei felé a 60-as, később 160-as busszal. Mivel a fonódó villamos átadásával e közvetlen kapcsolat megszűnt, utóbbi utasok ma már inkább Acquincumot választják. Ami pedig a jövőt illeti, ha az 1-és továbbépülj, Aranyhegy felértékelődésével Óbuda egyre több vonat menetrendjéből maradhat ki.
2017. márc. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak akik ott szálnak le.. Sokan. En foleg arra járok (egomba mint kalauz) s mindig látok fel es leszallokat.
2017. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Érdekes. És mivel utaznak vajon tovább? Merre mennek? Szerintem ráférne arra a környékre egy infrastruktúra fejlesztés.
2017. márc. 20. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Lesz majd 1-es villamos hosszabbítás.
2017. máj. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen, volt ilyen terv... De már csak a másik irány maradt meg (Etele tér). Ez valahogy elfelejtődött. Pedig erre a tervre is költöttek szerintem.


Az a baj, hogy annyi probléma van, olyan okokból, hogy nem fejeztek be valamit(

M3 (felújítás + meghosszabbítás),

M4 (2. 3. szakasz + meghosszabbítás), stb.), hogy elfelejtenek sok mindent.

A hülye politikusok miatt van az egész...

2017. máj. 2. 08:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont ma olvastam h meghosszabbitjak a vasúton a villamost
2017. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát annak örülnék én is. Mikori cikk volt?
2017. máj. 2. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!