Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan jutok el a Népligettől...

Hogyan jutok el a Népligettől az Árkádba? Lehet venni vonaljegyet a Nepligetben?

Figyelt kérdés
Videki vagyok es eltevednek ugyh ezert kerdezem.Hol kell felszallni es mire? Hol tudok vonaljegyet venni? Szoval van olyan villamos amire felulok a Nepligetben es elvisz az Arkad ele? Ilyet tudnatok mondani es azt is h az hol van?
2017. ápr. 21. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szemmel láthatóan fogalmad sincs, én a metrót ajánlanám (vidékről költöztem Budapestre, szerintem azzal legegyszerűbb közlekedni, ha nem ismered ki magad). A Népligetben felszáll a 3-as metróra, Újbuda Központ felé - csak az az egy metró van a Népligetben, nem lehet eltéveszteni. Lemész a Népligetben a mozgólépcsőn, és addig mész, amíg az aluljáróban meglátod jobbra a metró bejáratát. Itt egyébként az aluljáróban automatából tudsz venni vonaljegyet, 350 forint/db. A metróról leszállsz a Deák téren, és átszállsz a 2-es (piros) metróra. Nem kell feljönni a föld fölé, mikor leszállsz a Deákon, lefelé fog menni egy mozgólépcső, az visz a 2-es metróhoz. De ha nem vagy benne biztos, megkérdezhetsz bárkit, hogy merre induljon. A 2-es metróval pedig az Örs vezér tere felé kell menni, egészen a végállomásig. Ha ott leszállsz a metróról és kijössz a megállóból (menet közben kijön a metró a föld alól, ne ijedj meg), már meg is látod az Árkádot. Egy irányba elég egy vonaljegy, metrón való átszállásnál nem kell külön lyukasztani.
2017. ápr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek teljesen igaza van, de a hármassal ÚjPEST-Központ felé kell menni.

(Újbuda-Központ a négyesnek a megállója.)

2017. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az is jó lehet, ha metróval elmész az Ecseri út megállóig (Kőbánya-Kispest felé 1 megálló), majd ott átszállsz a 3-as villamosra a Mexikói út végállomás felé. A 3-as villamossal pedig elmész az Örs vezér M+H megállóig (Kőbányai oldal), a villamosról leszállva pedig ott lesz rögtön szemben veled az Árkád. Igaz, ehhez 2 vonaljegy kell.
2017. ápr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!