Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mikor fognak a P. ladány-Debre...

Mikor fognak a P. ladány-Debrecen, Cegléd-Záhony személyekben FLIRT- ök v Posta BHV-k járni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdem, mert már láttam debreceni honoskocsitárhelyű posta bhv-kat.

2017. ápr. 26. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megérkeznek a Kissek (emeletes motorvonatok), akkor valószínűleg a bhv-k egy része átkerül oda. Az első Kiss várhatóan 2019 tavaszán érkezik, vagyis még legalább két év.

40 darab érkezik, ha mindegyik egy 6+1-es bhv szerelvényt vált ki, az 240 kocsi és 40 vezérlőkocsi. Ilyen számnál szinte biztos, hogy nem a szegedi IC-kbe sorozzák be mindet...

(Addigra elvileg elkészül az esztergomi vonal villamosítása is, nyilván oda is vagy Flirt, vagy Kiss megy majd, így a Desirók mehetnek más vonalakra, például a lajosmizseire is, ahol szintén bhv-k járnak Csörgővel, de az is lehet, hogy a Balatonhoz kerülnek, ahol meg BZ-ket cserélhetnek velük).

2017. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. máj. 2. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már utaztam Szolnokról fel FLirttel... a vonat Záhonyból jött szóval végigment ott. Az gyors vonat volt. ^^
2017. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nyíregyházától volt "szerencsém" a Záhonyi sebesen ülni a Nyugatiig ami flirt vol....az első másfél órában úgy elzsibbadtam az ülésben h alig bírtam kivánszorogni. Aki ezt kitalálta azt a székhez kötöttem volna szívesen és végigutaztattam volna vele a távot (4,5órq volt az út)
2017. szept. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!