Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Győrben a vasútállomás és a...

Győrben a vasútállomás és a távolsági buszpályaudvar egymás mellett van?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor kb mennyi idő alatt jutok el egyikből a másikba és hogyan (helyi tömegközlekedés, hanyas busz)? Sosem jártam még ott és Csesznekre szeretnék menni a héten Pestről, de a vonatról át kell szállnom a buszra.

Köszi mindenkinek.



2017. máj. 8. 09:51
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A vasútállomás mögött van, gyalog kb. 5 perc.
2017. máj. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Egymás mellett. A vasút ugye körbe van kerítve, illetve a kettő között megy egy kétsávos út, de azok alatt átvisz a gyalogos aluljáró.


Google utcanézet? Ugye egy kép többet mond ezer szónál, a kérdés kiírása alapján a nethez hozzáférsz...

2017. máj. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm szépen, ment a zöld kéz.


A másodiknak pedig, no comment, gondolom otthon elnyomnak és itt éled ki magad....lételemed a köteledés és nem tudsz normálisan viszonyulni az emberekhez.

Neked nincs mit megköszönnöm.

2017. máj. 8. 12:36
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Pedig a kettes sokkal pontosabb választ adott, és még fel is hívta a figyelmedet arra, hogy legközelebb az ilyesmit magad is meg tudod találni. Igaz, a stílus hagy kívanni valót maga után. Az 1-es 5 perce viszont nagyon erős túlzás, kb. 2 perc nagyon lassú gyaloglással végigmenni azon az aluljárón.
2017. máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem úgy fogalmaznék, hogy pontosabb vagy részletesebb, inkább úgy, hogy kioktatóbb, amire nem szolgáltam rá.


Ha valaki felteszi azt a kérdést, hogy a Nyugati és a Népliget egymás mellett van-e Pesten, akkor nem kezdem el az Okos Tónit játszani, hanem leírom, hogy leszáll a Nyugatiba, felszáll a metrora Köbánya-Kispest felé és a Népligetnél leszáll, hogy elérje a buszvéget.

Még csak véletlenül sem okoskodom, hogy egy vadidegen városba nézegesd a google-t.

Ráadásul ezt a fórumot úgy hívják, hogy gyik, ahol kérdéseket lehet feltenni és arra válaszokat kapni, ha valami nem tetszik egy kérdésben, akkor szó nélkül tovább lehet lépni és nem kötekedni.

Ha a haverodat védted, akkor bocs, de attól függetlenül, hogy a haverod vérlázító a stílusa.

2017. máj. 8. 17:34
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Tisztelettel kérdezném: hogy hol látod Te a kötekedést a 2-es számú válaszomban?


Ebbe majdnem jutott pár mondatnyi, de majd inkább legközelebb kihagyom a válaszadást. Végülis éltem pár évet Bp-n, nem is tudom mire számítottam...

2017. máj. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen, gyakori kérdések az oldal neve, ami azt jelenti, hogy ha felteszel egy kérdést, majd megválaszolják, az másoknak is segít. Pl. ezt a kérdést is megtalálhattad volna:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__tomegkozlekedes__..


Igen, ez lehet, hogy kioktató, ahogy a 2-es valasza is, de van információ tartalma, tippeket adunk arra, hogy hogyan lehet hatékonyan haszbálni az internetet. Emellett 2-es eleve részletesebb választ adott magára a kérdésre is.

2017. máj. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Ja és bocs, ha valaki feltesz egy kérdést, ami fél perc guglizás, akkor amellett, hogy megválaszolom (2-es is így tett), leírom, hogy ez tipikusan az a kérdés, amire nagyon könnyű rákeresni. Ha ez neked kioktató, minősíthetetlen, az a te bajod, szerintem meg az minősíthetetlen, ahogy egy segítőkész válaszadó válaszára reagáltál.
2017. máj. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

mindkettőtöknek, az utolsónak mindkét kommentjére ment a piros kéz, mert vicc, hogy egy egyszerű kérdéshoz ilyen támadóan álltok....felesleges válaszolnotok egy feltett kérdésre, ha csak így megy...ha ti nem, vannak más valóban jólelkű és valóban segítő szándékú emberek...oké látom, hogy ti haverok vagytok...itt is hagylak benneteket beszélgetni innentől, részemről a kérdés lezárva....


A harmadik válaszolónak minimálisan sem volt segítő szándéka csak kötekedni jött ide...ezt ne itt keresd

2017. máj. 9. 19:39
 10/10 anonim ***** válasza:
62%

Nincs kicsit üldözési maniád? Ja, haverom, egy teljesen anonim felhasználó...


És igenis, én segítőkész vagyok, és az is segítőkészség, ha valakinek elmagyarázom, hogy hol talál meg legközelebb valamit. Persze olyanokkal már nem tudok segítőkész lenni, akik maximális egóval érkeznek, és mindent kioktatásnak vesznek.

2017. máj. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!