Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerintetek melyik a legjobb?...

Szerintetek melyik a legjobb? Az Ikarus, a Volvo, vagy a Mercedes.

Figyelt kérdés
Szerintem a mercik a legjobbak, a Volvo az mehet egyenesen a roncstelepre, az Ikarussal meg az a baj, hogy meg már régi. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.

2017. máj. 12. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
A Volvoval mi a gond? :D
2017. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
52%

Nézőpont kérdése, hogy melyik a jó/rossz, mindegyiknek van előnye-hátránya.

Az Ikarus: egyre kevesebb van belőle, a maga nemében strapabíró még ma is, hiába magas felépítésű, mégis jobb a rugózása, mint pl. egy Van Hool-nak. Egy alapszériára rendkívül sok variáns felépült. Tetszik a hűtőventillátor mágneskapcsolójának a nyekkenése 1-2 típusnál.

Volvo: a fék kiváló (Alfa Localo), elől csendes a járása (7700), az utolsó tengelyrész rendkívül szűk (7700), mint minden alacsony padlósnál.

Mercedes: a motorfék rendkívül erős, az 1. szériás Conecto motorsátora emlékeztet a régi kályhákra <:):)>. A II. szériás Conecto is jó, de már megszokott.

Mindközül nálam a Volvo a tuti.

2017. máj. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"hiába magas felépítésű, mégis jobb a rugózása, mint pl. egy Van Hool-nak"


Pont a magas felépítés miatt jobb.


"a maga nemében strapabíró még ma is"

Azért ehhez meg tegyük hozzá, hogy előfordul a komplett vázcsere is az évek alatt.

2017. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A BKK Mercedesei nagyon rázósak, utálom őket. Sima útburkolaton nyilván nem lenne velük gond, de a pesti utakra nem valók. Legalább valami jó vastag szivacsülések lennének.
2017. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én a Volvo 7700A típust nem szeretem, mert kényelmetlen az ülés,és igazából roncstelepre való. A szóló Volvo buszokat szeretem kivéve az Alfákat
2017. máj. 13. 11:55
 6/17 anonim ***** válasza:
A legkirályabbak a Solaris buszok, de komolyan.
2017. máj. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%

A volvo minden, csak nem roncs. a felújítottak nagyon jók lettek. A van hool buszok azok, amik még felújítva is gyötrelmesen néznek ki, szerintem nagyon rossz buszok.

A mercedeseket szeretem, de csak a citarot, mert a conectorol megvan a magam negatív véleménye...

Választani kéne, inkább a volvo és a mercedes, mint a régi ikarusok.

2017. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Volvo 7700A egyik kedvencem, imádom a motorhangját, meg amúgy is jól néz ki.


Mercedesből csak a C2-es Citaro jön be, de az nagyon.


Ikarusból ma már kevés van sajnos, de ha azzal megyek 100x jobban örülök mint bármelyik mercédesznek vagy vóvónak.


Ja és, BKKnak nincsenek buszai, kedves kérdező!

2017. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem kérdezőnek szántam az utolsó mondatot hanem az egyik válaszolónak.
2017. máj. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy ki a tulajdonos? A BKK rendszerében közlekednek.
2017. máj. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!