Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A MÁV bérletet lehet-e ugy...

A MÁV bérletet lehet-e ugy venni? Hogy pl.2017. 05.16. -tól és még +15 napig hogy jó legyen.

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A jobb oldali listában megvan az összes most elérhető bérlettípus, onnan ki tudod választani, van-e olyan, ami neked megfelel.

2017. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A fenti linknél az kiderül, hogy különböző távolságokra mennyibe kerül, de az nem, hogy milyen időponttól meddig érvényes.


Olyan nincs, mint amilyen a kérdésben szerepel. Félhavi bérlet áll hozzá közel.

„Az első félhónapra váltott félhavi bérletek (ide értve a tanuló bérleteket is) a tárgyhónap 4-én 0.00 órától 20-án 24.00 óráig, a második félhónapra váltott félhavi bérletek 19-én 0.00 órától a következő hónap 5-én 24.00 óráig érvényesek utazásra.”

A MÁV-START VASÚTI SZEMÉLYSZÁLLÍTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG SZEMÉLYSZÁLLÍTÁSI ÜZLETSZABÁLYZATA

A vasúti személyszállítási szerződés általános feltételei 6.5.12 (30. oldal)

[link]

2017. máj. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!