Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Szatmárnémeti-Konstanca...

A Szatmárnémeti-Konstanca tengerjáró vonaton lehet szállítani kerékpárt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen az a tengerjáró vonat?
2017. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel Konstanca tengerparti kikötőváros, szerintem ezért van így nevezve a vonat, ami oda megy.
2017. jún. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szatmárnémeti és Konstanca két település. Bizonyára nem csak egyféle vonat jár a kettő között.

Tengerjáró biztosan nem. De sima személy igen, s talán expresszvonat is.

Kerestem kicsit a román lehetőségek között, de sokra nem jutottam.

Van lehetőség egyáltalán kerékpárral együtt utazásra?

Ha igen, akkor talán hasonló logikát követnek, azaz sima személyvonatokon általában igen,

nemzetközi expresszeken nem, vagy csak korlátozott számban

2017. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pedig de, Szatmárnémeti és Konstanca, pontosabban Mangalia között ez az egy vonat közlekedik, ráadásul ez is szezonális, csak nyáron közlekedik. Tudniillik az ország 2 sarkát köti össze, 1000 kilóméteres távról van szó. Menetrend szerint is 24 órás út, de természetesen mindig késik.

Utánanétem a dolognak, elméletileg van lehetőség a dologra az olyan vagonokon, amin van egy bicikli ráfestve. Ezen a vonaton mindenféle vagon szokott lenni, alvófülkés, és csomagtároló vagon is van, így néha előfordul ilyen biciklitárolós vagon is. De teljesen kiszámíthatatlan, lehet ma van ilyen vagon, holnap nincs, ilyen a CFR. De a lehetőség létezik.

2017. jún. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!