Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Zónázó vonat (tehát ami 2...

Zónázó vonat (tehát ami 2 város közt menetrend szerint nem áll meg, pl. Vác-Budapest útvonal) megállhat azért útközben, hogy a bliccelőt leszállítsák?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, a gyakorlatban viszont láttam már ilyet. Lehet, hogy elvileg is lehet.
2010. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem annyi birságom van mávos hogy egész házat ki lehetne vele tapétázni, 2x, de még 1x sem állították meg a vonatot hogy lezállítsanak ugyhogy no para
2010. máj. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Annyira azért nem paráztam, BKV-n pl. sose veszek jegyet, csak az azért nem lett volna túl jó, ha útközben valamelyik állomáson kihajítanak, és várhatok 1 órát a köv. vonatra... -.-
2010. máj. 20. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:
kenyeret meg a cipőt is csak úgy kiviszed a boltból?
2010. máj. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem! De pl. nem én szeretném finanszírozni a BKV több milliós végkielégítéseit!

MÁV bérletem viszont van, csak a múltkor pl. elvesztettem (amikor kérték, akkor jöttem csak rá), és megfordult a fejemben, hogy mi lett volna, ha nem lett volna nálam annyi pénz, hogy ott helyben megvegyem a jegyet...

2010. máj. 22. 17:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!