Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ti intercity-n szoktatok...

Ti intercity-n szoktatok plusz pénzt kiadni első osztályra?

Figyelt kérdés

Én nagyon ritkán vonatozom, most épp holnap fogok 947 Sopron Bank IC-vel menni és arra lennék kíváncsi, hogy ti szoktatok-e az 1. osztályra plusz pénzt kiadni. Én azon tervezek majd menni, mivel nekem igazából már az is megérne pár száz forintot, hogy kevesebben vannak.

A válaszokat előre is köszönöm!



2017. jún. 21. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem. Így is kész lehúzásnak tartom a vonatjegyek árát. Még ha van valami 50%-os kedvezményed hagyján, máskülönben már majdhogynem jobban megéri ha autóval megy az ember, ami gyorsabb és kényelmesebb is.


Azonban ismerek olyan embert is aki csak és kizárólag első osztályon utazik, mert nem bírja elviselni az "alja népséget" maga körül. Alja népség alatt a hangoskodó, higiéniára fittyethányó, a vagont kocsmának tekintő embereket érti.

2017. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak akkor, ha már nincs hely a másodosztályon. Ám semmivel se jobb, mint a másodosztály.
2017. jún. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Abban reménykedem, hogy holnap (csütörtökön fél 12-kor) nem lesznek túl sokan az első osztályon, vagy hiába reménykedek?
2017. jún. 21. 20:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Indulás után pár perccel már nem fog érdekelni, hogy első vagy másodosztály, hanem azzal leszel elfoglalva, hogy ne kapj hőgutát. A gysev új ic kocsijain ugyanis nincs klíma.
2017. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elsővel utazok, mert kifizetik bármilyen jegyet veszek. Ám nekem az jött le, hogy a magyar IC-t nonszensz, hogy első v másod osztály. Tele van és kényelmetlen.

Viszont volt szerencsém cseh IC kocsival utazni debrecenből a nyugatiba. Na az volt ám a király. Ott totál megérte az árát. Amúgy a plusz pénzért csak nagyobb ülést kapsz.

2017. jún. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazából 500 forintot nekem megér, hogy nagyobb helyem legyen, meg esetlegesen kevesebben legyenek ott. Amúgy meg ahogy láttam ezeken a kocsikon, amivel majd megyek lesz légkondi, legalábbis a képekről, meg a "leírásból" ez derül ki: [link] Amúgy mégegyszer köszönöm szépen a válaszokat!
2017. jún. 21. 21:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez a jó link: [link] Bank&rok=2017
2017. jún. 21. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Első osztályra nem szoktam költeni, mert minek? Csak egy ülés kell, az meg van 2.-on is.
2017. jún. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a távolsági csúcsidőben szoktam első osztályon utazni, mert ott kisebb a zsúfoltság. Viszont a GySEV új IC kocsijaival tényleg jobb az óvatosság, sokszor lerohad a légkondi.
2017. jún. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!