Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Elég bonyolult a kérdésem ....

Elég bonyolult a kérdésem . Hogyan lehet eljutni Busszal/vonattal Miskolcról Budapestre az Aquaworld-be?

Figyelt kérdés
Pontosan írjátok már légyszíí!! Szeretnék miskolcról vonattal elutsazni a családommal az Aquaworld be,Csakhogy nem tudom hogymelyik budapesti vonat állomásra menjek(angyalföld,déli,keleti,ferencváros stb)mi van alegközelebb az aquaworld-höz) + ha megérkeztem már a vonattal akkor pontosan hogy jutok el az awuaworld-be.Tudom bonyolult a kérdésem ,de kérlek budapastiek segítsetek nekemmm!!!! nagyon megköszönnémmm!!!
2010. máj. 20. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az aquaworld, ha jól tudom Káposztás megyeren van... Az Újpest, tehát a legjobb, ha az angyalföldi vonatállomásnál szálltok le. Ott nem tudom pontosan hol van az állomás. Én egy nagyon egyszerű alternatívát tudok ajánlani:

Nyugatiba is jön onnan vonat, tehát a pályaudvaron szállj le. ---> A Nyugati pályaudvar mögött van a Westend, és amellett egy 5 perces séta "hátrafelé" és a Lehel térre jutsz. Nem lehet eltéveszteni a Westend melletti sétányon mész, egyenesen, nagyjából irányt tartva, a westend végétől már látszik a Lehel téri templom, abba az irányba mész. (Ill. kék metróval egy megálló a Lehel tér, de ezért 320 Ft-ot kifizetni nekem nem érné meg.) ---> Ha ott vagy a Lehel téren szembeötlik egy villamos állomás, ez a 14-es villamos végállomása, amire csak föl kell szállnotok és az Káp. megyerig elvisz.

Mivel még nem voltam az aquaword-ben, nem tudom pontosan hol van, de ezeknek az információknak a fényében, írd be az útvonal tervezőbe és majd megtudod...

Ill. kapsz jobb választ.

2010. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem is bonyolult. :)

Ha tudsz, akkor a Keletibe érkezz. Ott felszállsz a 30-as buszra és a Hősök teréig mész, onnan a Műcsarnok elől ingyenes járat indul az Aquaworld-be. Vagy (az alább belinkelt honlapon is olvashatod) a 30-as busszal végig is tudsz menni, majdnem odáig.


[link]

2010. máj. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A neten utána nézhettél volna, na mind1:D

Szerintem a Keletibe menny, ahogy megnéztem elvirán csak a keletibe megy amúgy is vonat Miskolcról, meg a nyugatiba(de oda ritkábban+dupla annyi a jegy) szval a keletitől 30-as busszal 30 megálló, szerintem ilyen 40-50perc alatt simán ott vagytok, majd szálljatok le az Íves utcánál.

Remélem segítettem:)

2010. máj. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm hogy válaszoltatokkk!!! Mostmár tudom merre menjek!!! Kösssyyy
2010. máj. 21. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:

írták előttem a 30-as buszt, nos igen az is nagyon jó, de azért írok még egy kettőt!

ha a Keleti jöttök, akkor ott szálljatok fel pl a 79-es trolira, vagy a piros 20-as vagy fekete 30-as buszra és a Hősök terénél szálljatok le onnan a Műcsarnok elől indul ingyenes busz egyenes az Aquaworld-be.

Vagy ha a Nyugatiba jöttök, akkor a Nyugati mellet a Podmaniczky utcában szálljatok fel a 72-es trolira a Hermina út irányába és az Állatkertnél szálljatok le, onnan 2 perc a Hősök tere

2010. máj. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!