Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy megy a vonat át a Dunán,...

Hogy megy a vonat át a Dunán, amikor például megyunk Esztergonbol Párkányba?

Figyelt kérdés
Mert én már mentem úgy,és figyeltem is a tájra,de valahogy nem láttam meg,mintha csak a víz mellett mentunk volna,de át kelett,hogy menjunk a vízen,mert más út nincs,nem?és arra se emlékszek,hogy hídon mentunk volna.

2017. júl. 5. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt hogy vonattal mentél volna át Párkányba.

Eleve Esztergomba mióta létezik vasút ott véget ér a pálya nincs tovább. Párkányba ami megy vonat az a Duna mellett megy valóban de a Szlovák oldalon ami Szobon át megy be Szlovákiába ott valóban hídon megy át de egyébként az az Ipoly folyó felett halad át ott ahol az Ipoly a Dunába folyik.

2017. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen valoban,ahogy mondod Szobon mentunk át megtévedtem,de akkor ott hogy megy át a vonat?
2017. júl. 5. 16:51
 3/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem már azt a hidat,Szob Helemba a neve,de az a Ipolyon megy át,én arra lennék kiváncsi hogy megy át a Dunán,mert ahoz hogy átmenjen a határon át kell menni a Dunán,nem?
2017. júl. 5. 17:06
 4/9 anonim ***** válasza:
hídon
2017. júl. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"ert ahoz hogy átmenjen a határon át kell menni a Dunán,nem?"


Nem.

Nézz rá egy térképre.

2017. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Végül is csak 10 éve létezik Google Maps...
2017. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem esztergombol megy parkanyba, hanem szob felol, emiatt nem is kell, hogy atmenjen a Dunan, mivel az nem keresztezi a vasuti sin utjat. Viszont az Ipolyon atmegy.
2017. júl. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már rájöttem,hogy nem kell átmennie a Dunán,mert Vácnak megy és csak a Duna mellett halad.De köszönöm az értelmes válaszokat.
2017. júl. 5. 18:35
 9/9 Crisopher ***** válasza:

Párkány a Duna folyásirány szerinti bal oldalon található, csakúgy mint Vác illetve Pest. Nem megy át az a vonat a Dunán.

Esztergomból meg a Mária Valéria híd megy át, de az közúti híd, nem vasúti.

2017. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!