Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szeretnek sokan a tatra...

Mit szeretnek sokan a tatra villamosokban?

Figyelt kérdés

En sohasem szerettem őket..

Egyebkent hangosak, a felujitott tatrak meg bugnak is. Egyaltalan nem kenyelmes es sokkal jobban rozsdasodik mint a tobbi villamos. Emellett nem alacsonypadlós!

A ganz ics>>ganz kcsv felujitas/átalakítás sokkal jobbra sikerült szerintem. A hannoveri is halkabb!

A 41es vonalra pedig egy bkvs ismerosom mondta hogy kevésbé elonyos mint egy ICS.

Plusz tatra nem vihet utasokat a szabadság hidon sem a 4es6os vonalon (ha jol tudom a pesti szakaszon)



2017. júl. 7. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Általában a fiatalkor nosztalgiáját is fölidézik a rajongások, miszerint a T5C5 kedvelőinek többségénél is kötődik így érzelmileg.
2017. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tágas, kényelmes, sok ülés van, alul is elhúzható ablakok.
2017. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt szeretem hogy tágas, van két kettes ülés és közte is bőven el lehet még férni. A felújítottak amik a 14-esen járnak ráadásul esztétikusak is.
2017. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden járműnek, teljesen mindegy, hogy mi az vannak előnyei és hátrányai. Összességében a Tátra szerintem egy jól sikerült darab. Nem alacsonypadlós, viszont az utastér sokkal tágasabb int az ap-s kocsikon. A több mint 30 éves kocsik zajszintje szerintem kisebb mint egy buszé, az ICs-ket meg Ipari csörömpölőnek is hivják, mert azok igen zajosak. A Hannoveri meg nem villamos, hanem stadtbahn. Az más kérdés hogy Pesten tujának használják. Arról nem tudok semmit hogy mennyire rozsdásodik, de az biztos, hogy nem műanyagból van mint a CAF, így ha esetleg valami nekimegy nem kell azonnal egész karosszériaelemeket cserélni. Végül, de nem utolsó sorban, mivel a Tátrák minimum párban járnak a legritkább esetben robbannak le úgy, hogy tolni kell . Tehát üzembiztosak is, ami a kötöttpályás forgalomban lényeges dolog.
2017. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!