Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet garázsmeneten utazni...

Lehet garázsmeneten utazni Budapesten?

Figyelt kérdés

A héten láttam a kocsiból egy buszt az Árpád hídnál, rá volt írva, hogy Garázsmenet, Óbuda. Többen is ültek rajta. Sofőr nem volt benne.

Mert jó lenne, ha a ezeket is lehetne használni, lásd 7G.



2017. júl. 9. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a menetrendben meghirdetett járatokat lehet használni, amik rendes számozásúak (pl. az általad említett 7G, vagy a Nagykörútról kiálló 24-6.)

Amit te említettél, az valószínűleg dolgozói járat, azokkal a sofőrökkel, akik az óbudai autóbuszgarázsból fognak indulni.

2017. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tűntek sofőröknek, inkább random embereknek. De lehet csak nem vették észre. Szerintem jó lenne egy két járatot garázsbamenet/garázsból jövet kihasználni, persze csak ésszel...
2017. júl. 11. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Elméletileg lehet, a gyakorlatban nemigen.Sofőrje válogatja. A villamosoknál sokkal jobb a helyzet. Pl a Szilágyi E fasorban vágányzár van de a kiálló 17-esek és 59-esek Budagyöngyéig általában visznek utasokat.
2017. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen. Én is láttam már ilyeneket. Mindig azt hittem, hogy azoknak protekciójuk van. :D
2017. júl. 12. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!