Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan tudnék eljutni Budapest...

Hogyan tudnék eljutni Budapesten a népligetből Soroksárra?

Figyelt kérdés

Valaki ezt le tudná írni nekem részletesen?

Nem vagyok helyi, így a metrókat sem ismerem.


2017. júl. 25. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Le, csak tudni kellene, Soroksár mely része a cél. Ha lehet utca, házszám.


Ennyi infóból ennél többet nem nagyon lehet adni válaszként:

[link]

2017. júl. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
bkk.hu és ott az utazástervező. Beírod honnan hová akarsz menni, vagy bejelölöd a térképen, és kidobja a legpratikusabb útvonalakat tömegközlekedéssel.
2017. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Soroksáron belül?

Soroksár vasútállomás:

A) Népligettől 1-es villamos Etele út/Fehérvári út felé Ferencváros vasútállomás - Málenkij Robot Emlékhelyig, majd onnan S25-ös vonattal Kunszentmiklós-Tass irányába Soroksárig.

B) Népligettől M3-as metróval Kőbánya-Kispest végállomásig, majd onnan S25-ös vonattal Soroksárig.


Soroksár, Hősök tere:

A) 1-es villamossal Etele út/Fehérvári út felé a Közvágóhídig, majd onnan H6-os hévpótlóval Soroksár, Hősök teréig. De leszállhatsz Soroksár felsőn is.


Ha az IKEA-ba tartasz:

M3-as metróval mehetsz Kőbánya-Kispest felé a Határ útig, majd onnan 123-as busszal Soroksár, IKEA Áruház végállomásig.

2017. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A villamos és a metró gyakran jár, a 123-as busz félóránként, a H6-os hévpótló busz 20 percenként, az S25-ös vonat meg óránként.
2017. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Soroksár:

Népesség

Teljes népesség 22 833 fő (2015. jan. 1.)[2]

Rangsorban 23.

Népsűrűség 580 fő/km²

Földrajzi adatok

Terület 40,77 km²


Mégis hova szeretnél pontosan? (Mert ez kb olyan, mintha azt írnád, Szentendrére szeretnél utazni.

Csak a terület mérete miatt írtam Szentendrét.)

2017. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik részére. Ha pl. Soroksár, Hősök tere az úticél, akkor tuti, hogy Volánbusszal mennék.
2017. júl. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, néztem a menetrendek.hu-n, hogy van közvetlen járat a Hősök terére, és oda szeretnék eljutni. :)
2017. júl. 25. 18:44
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!