Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Railjetek minden út után...

A Railjetek minden út után mennek a mosóba?

Figyelt kérdés

Bécsbe mentünk egyszer ami reggel 6 körül indul és Westbanhoffba érkezik..

vissza felé pedig talán fél 7 körül indult ..

ott állt a vonat,keleti pályaudvar kiírással felszálltunk. ,fura is volt,hogy üres a vonat .. aztán elindult láttunk ott olyanokat akik a reggeli 6 órásival velünk jöttek, nézzük nem szálltak fel ők is néznek hova megyünk.. elindult a vonat, lámpákat lekapcsolták ,próbáltunk már előtte leszállni de nem lehetett végül a vész gombot nyomkodtuk hátha valaki reagàl,de senki végül egy 3-4 km-re az állomástol megállt a pàlyàn,leszálltunk volt ott egy fickó osztrák aki nem igazán èrtette h mi van próbáltuk elmondani hogy vissza kell jutunk, aztán aki egy magyarhoz irányított vagy legalább is tudott magyarul,de szerintem magyar volt,mondta h szálljunk fel egy másikra,mert amin voltunk vagy ami állt ott egy vonat nem tudom hány perc múlva indul vissza..egy másikkal visszább mentünk vissza vittek vagy mi volt de félúton megállt a pályàn és gyalog kellett tovább menni mert percek múlva indult a valódi vonat a keletibe. Rohantunk át a síneken közben jöttek vonatok azt hittem magas lesz a peron és nem tudok majd felmászni de nem volt olyan magas.. közbe egy fickó ugatott németül h rendőrt hív ránk .. végül percek hijján elértük a keletibe induló vonatot azt hittem most fel tartanak és visznek a börtönbe vagy valami.. mert mászkáltak ott vasúti alkalmazottak.

Valaki azt mondta,hogy a mosoba ment, nem tudom. Ott állt a nyúlt pályán ( kb muntanyugatinál h félre álltak. Aztán hogy el ment etivább vagy ott állt tovább nem emlékszem.

Ahhoz,hogy a vonat Svájcba menjen kijelöl hajtani westbanhofból és másik pályán megy tovább?

Hihetetlen volt..


2017. júl. 29. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezd előlről mert egy kukkot nem értettem.
2017. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felvilágosodtam. Kell egy olyan honlapot is készíteni, ahol az emberek le tudják írni életük kis eseményeit, ha már nincs baráti társaságuk, akikkel megoszthatnák...
2017. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A railjetek tipikusan forgalmasabbak Bécstől nyugatra, mint onnan keletre, ezért sok átmenő vonatot megosztanak. Ezek szerint a vágányhoz Budapest-Keleti volt kiírva, de a szerelvèny egy részét lekapcsolták és kihúzták tárolóba vagy mosóvágányra. Ilyenkor amúgy a vonat adott kocsiján ott a Nicht einsteigen felirat, persze hiba is csúsztatott a rendszerbe.


Ami pedig a menetirànyt illeti: igen, Westbahnhof egy fejállomás, magyarul nem tudsz rajta vonattal áthaladni. Ezért a Svàjcból érkező és Magyarországra tovább induló vonatok ott irányt váltanak. (Mondjuk most már a Bécsen átmenő vonatok többnyire nem térnek be Westbahnhofra.

2017. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!