Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Akik rendszeresen használja a...

Akik rendszeresen használja a bkk-t, azok közül lenne olyan aki örülne ha lehetne ismét kapni sima havi bérletet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ami a Volánnál és a MÁV-nál most is van, hogy konkrét hónapra szól és a következő hónap 5.-ig érvényes. Természetesen ugyanannyiba kerülne mint a 30 napos bérlet, ami ugyanúgy megmaradna, tehát lehetne választani mint a MÁV-nál.

2017. aug. 17. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom semmi értelmét, a 30 napos bérlet szerintem sokkal jobb, pont a rugalmassága miatt.
2017. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Aki nem bliccel és az úgyis minden hónapban,vagy amikor szüksége van rá megveszi a bérletet. A jelenlegi rendszer rugalmasabb, ráadásul pl a szabadságok, külföldi utak miatt a többség anyagilag jobban is jár. Azok, akik mondjuk x hó elsejétől x+1 hó 5-ig tartózkodnak Budapesten tényleg rosszul járnak, de ők az elenyésző kisebbség. Szerintem a MÁV és a VOLÁN is bevezethetné ezt a rendszert
2017. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából külön örömöt nem váltana ki belőlem, valószínűleg nem is használnám ki, de ettől függetlenül nem látom az okát, miért szűnt meg az a típusú bérlet. Nyugodtan működhetne a kettő egymás mellett, mert mindkettőnek vannak előnyei. Sok embernek megkönnyíti a mindennapjait, ha van pár nap átfedés az előző és a következő bérlet érvényessége között, valaki meg annak örül, hogy a szabad kezdőnap miatt tudja csúsztatgatni a bérletét.


Előző válaszolónak mondom, hogy a MÁV-START-nál és a Volánnál már réges-régen van szabad kezdőnapos bérlet (30 napos bérletnek nevezve). Csak ők nem vezették ki a hagyományos havibérleteket sem.

2017. aug. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%

Minden hónap 1-éig jó a havi bérletszelvényem.

Így veszik meg.

2017. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a 30 napos bérlettel.


Régen, ha hónap közepén kellett hirtelen bérlet, akkor is le kellett jattolni az egész hónap árát. Ilyen szempontból a mostani rugalmasabb.


Ráadásul lehet játszani a napokkal, hetekkel. Például sokszor hétvégére esik, és azt mondom hogy pénteken inkább bringázok, gyalogolok egyet munkába, cserébe hétfőtől kell csak új bérlet, már nyertem 3 napot.

2017. aug. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!