Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogy juthatok el Fótról a...

Hogy juthatok el Fótról a Pólus Centerbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Arra gondoltam hogy mehetnék a 318-as busszal a Szántóföld utcáig

Utána a 224-es busszal a Pólusig


Az a baj hogy nem ismerem a 224-es buszt, és nem igazán tudom h amit itt leírtam megvalósítható-e


Előre is köszi a válaszokat!



2017. aug. 19. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz várost nézni, menj így, ráadasul csak óránként jár a 224-es és nem is minden nap...


Inkább utazz az Árpád kórházig és onnan 196 196A buszokkal Újpalota felé (tehát a szemközti oldalról) a Rákospalotai köztemetőig.

2017. aug. 20. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maps.google.hu utvonaltervezo
2017. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ


A célom az lenne hogy minél hamarabb eljussak, mert hogy edzésre járnék be hetente többször.


A Pólus-tól ( valójában a 7-es megállójától)még mennem kell

2 megállót a 7-es busszal

2017. aug. 21. 10:44
 4/4 anonim ***** válasza:
A 224-et nem ajánlom, mert óránként jár. Mondjuk ha jön, nyilván szállj rá fel, de ne az legyen az alap. 130, 196, 196A-tól sincsen gyalog nagyon messze. Az Árpád kórháznál át tudsz szállni a 196, 196A-ra Újpalota, Szentmihályi út irányába. Menj el a Rákospalotai köztemetőig (4 megálló)!
2017. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!