Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményetek a 3-as,51-52...

Mi a véleményetek a 3-as,51-52-es villamosokról?

Figyelt kérdés
2014-es gyakorikerdeseket olvastam ezekrol a villamosokrol es nem tul jokat irtak. Valtozott azota a helyzet? Szeptemberbe ezekkel fogok utazni es elegge felos vagyok. Reggel illetve a delutani orakba sokan utaznak ezen a vonalon? (Egyket normalis arc ha van az nyugtato szamomra)

2017. aug. 21. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen utazok ezeken, nincs különösebb gond e járatokkal. Igen, a város szegényebb vidékeit is érintik, de csak ezért nem kerül fél órákat az ember, nem? Embert nem esznek a Bihari utcában sem...
2017. aug. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NovaZeox103 ***** válasza:

A 3-as villamosról nem tudok sokat csak a zuglói szakaszáról és az nagyon jó. De szerintem nincs vele nagy probléma.


Az 51-es villamos nagyon jó járat, egyáltalán nem rossz. Sok fáradt fiatal, és munkás utazik rajta.


Az 52-es pedig az egyik kedvenc járatom. Egyáltalán nem rossz járat. Általában a gáz alakok erre-fele laknak, de mindenesetre ezek jó járatok.

2018. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!